Skúsenosti z verejnej správy pomáhajú vylepšovať aj komerčné produkty

Z dielne Asseco Solutions (poskytovateľa ERP riešení aj v oblasti verejnej správy) vyšiel prednedávnom nový cloudový produkt HELIOS One, ktorý sa inšpiroval skúsenosťami dodávateľa práve z verejnej správy.

Inšpirácia vo verejnej správe. Spoločnosť Asseco Solutions, a. s. (bývalý Datalock) pozná subjekty verejnej správy už od roku 1993.  Produkty  HELIOS SPIN a HELIOS iSPIN pomáhajú v súčasnosti
až 6 samosprávnym krajom (Úrady a ich Organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti), čo v číslach znamená 650 organizácií a 2000 používateľov, ale aj 250 obcí a ďalšie subjekty z oblasti ústrednej správy.

Asseco Solutions_Lubos Laslop_riaditel vyvoja     Hovorí Ľuboš Laslop, líder projektu HELIOS One. „Prostredie existujúcich produktov pre verejnú správu a skúsenosti ich používateľov  nám veľmi výrazne pomohli pri  vývoji nášho nového produktu pre komerčný segment z kategórie tzv. „cloudových riešení“.  Sme hrdí na to, že HELIOS One, ako mladší súrodenec produktov verejnej správy, môže teraz pomôcť podnikateľom aj účtovníkom.

HELIOS One pomáha spájať podnikateľov s účtovníkmi: HELIOS One je prehľadný a intuitívny softvér, ktorý spája fakturáciu s účtovníctvom cez unikátny "obojstranný prístup.  


07Mobil_novy printcreen   01-uctovnik uvodny dashboard
     
05c   Podnikateľ si vytvorí  vlastný účet a môže nielen fakturovať, ale vďaka softvéru evidovať všetky faktúry, úhrady, náklady a príjmy v jednom priestore.
Účtovník, ktorý si môže zriadiť  tiež vlastný profil sa jednoduchým spôsobom cez jedno tlačidlo dokáže spojiť so svojím podnikateľom.  
Takýto „obojstranný prístup“ potom umožňuje okamžitý prehľad spoločných údajov. Podnikateľ vystaví faktúru a účtovník ju okamžite vidí zo svojej strany a môže ju hneď skontrolovať, opraviť  aj zaúčtovať.

Softvér pomáha šetriť obrovské množstvo času, ktorý doteraz účtovníci strácali pri manuálnom prepisovaní údajov z faktúr. Podnikateľom pomáha aj vďaka natívnej mobilnej aplikácii mať prehľad o podnikaní. Softvér je do konca roka sprístupnený vo všetkých funkcionalitách pre všetkých podnikateľov aj účtovníkov úplne zadarmo.
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným