Staňte sa partnerom

O ITAPA podujatiach

Inšpirujeme k zmene

Najväčšia slovenská IT konferencia spája svety IT, priemyslu a verejnej správy.  Od roku 2002 sa na ITAPA podujatiach stretávajú odborníci zo štátnej a verejnej správy, IT a priemyslu, akademickej sféry a neziskového sektora.

Naším poslaním je inšpirovať k zmene. Snívame o svete, kde sa veci budú robiť lepšie, rýchlejšie a inovatívnejšie. Na Slovensko prinášame aktuálne témy a spíkrov, ktorí sa venujú najnovším IT trendom. Tvoríme priestor pre diskusiu, výmenu názorov a vznik originálnych nápadov. 

ITAPA v číslach

Podujatí ITAPA sa pravidelne zúčastňuje viac ako 600 priamych účastníkov a vyše 5000 online účastníkov. Viac ako 200 inšpiratívnych spíkrov predstavuje najnovšie IT trendy, best practice, inovácie a stratégie. Pozrite si našich spíkrov.

 

Povedali o nás

„Práve tu si ľudia vedia vymieňať svoje názory, prebiehajú diskusie a vznikajú nové kontakty.“ Michal Truban, zakladateľ firmy Websupport

„To, že ITAPA stále žije a je o ňu taký záujem, svedčí o tom, že je mimoriadne potrebná a cenená.“ Richard Raši, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu (2018 – 2020)

„ITAPA je pre nás miestom, kde stretneme každoročne veľa našich existujúcich klientov, ale určite aj miestom, kde vieme prezentovať svoje riešenia a ponuky pre potenciálnych klientov. ITAPA je miesto, kde ako firma pravidelne chceme byť a prezentovať sa.“ Jozef Benčík, SAS

„ITAPA je to najvhodnejšie miesto na stretnutie s IT odborníkmi a hlavne na stretnutie ľudí zodpovedných za IT zo štátnej správy.“ Ondrej Macko, editor-in-chief, TOUCHIT

 

Tradičné témy ITAPA

eGovernment

Aká bude budúcnosť digitálneho štátu na Slovensku? Cloud vo verejnej správe, mobilná identita, benchmark elektronických služieb, prepájanie štátnych a finančných inštitúcií – aj týmto eGovernment témam sa budeme venovať.
 

Kybernetická bezpečnosť

Ako je na tom štátna správa a samospráva naozaj? Je kybernetická bezpečnosť prioritou? Obstarávame projekty tak, aby v nich už bolo myslené na bezpečnosť? A ako sme na tom s odborníkmi na bezpečnosť?
 

Financovanie digitalizácie

Ako na projekty nového obdobia? Aké sú priority nového programového obdobia? Aké môžeme čakať zmeny v rozhodovaní, administratíve a verejnom obstarávaní?
 

Inovácie

Inovácie, digitalizácia, nové technológie - to všetko prináša pokrok v mnohých oblastiach života a ekonomiky. Ako sa Slovensku darí v oblasti rozvoja priemyslu, zavádzania internetu vecí do praxe, rozvoju konceptu Industry 4.0 alebo využívaní big-data analýz sa budeme rozprávať so zaujímavými hosťami z priemyslu, akademickej obce, ale aj štátu.
 

Digitálne zdravotníctvo

Slovenské zdravotníctvo čelí mnohým výzvam. V čase pandémie sme si všetci mohli uvedomiť, aký význam má zdravotnícky sektor pre blahobyt v krajine. Je čas, keď je potrebné slovenské zdravotníctvo posunúť na modernú európsku úroveň. ITAPA prináša v rámci svojho prvého dňa samostatný stream zaujímavých diskusií a prezentácií o tom, ako rozvíjať slovenské zdravotníctvo. Budeme diskutovať o dátach, inováciách, verejnom zdravotníctve, prevencii a prediktívnych metódach, umelej inteligencii, ale aj o tom, ako rozumne investovať miliardy, ktoré Slovensko získa z Európskej komisie.

 

Pravidelne prinášame inovácie

Na ITAPA spoznáte najnovšie trendy, kľúčové informácie a inovatívne projekty. A navyše každý rok inovujeme formát podujatia – v roku 2020 sme v máji zorganizovali úspešnú konferenciu, ktorá bola plne online. V roku 2020 sme pridali aj nové formáty: ITAPA Digital Talks a rozšírili podujatie na tri dni.

 

Mám záujem stať sa partnerom najlepšej IT konferencie na Slovensku.

Pri našej prvej účasti na ITAPA sme boli príjemne prekvapení úrovňou organizácie, zostavením tém konferencie a možnosťami networkingu počas celej akcie. S podobne odborným štandardom sa stretávame prevažne v zahraničí a sme radi, že aj slovenská konferencia má svetovú úroveň.

Resco.net
Nastavenie súborov cookies