Staňte sa partnerom ITAPA

Zaraďte sa medzi najúspešnejších. Stretnite sa s našim tímom, ktorý pripraví ponuku presne podľa vašich potrieb.

Čo ponúkame

Presne definovaná cieľová skupina

Silná stránka podujatia ITAPA je presne definovaná cieľová skupina. ITAPA je vytvorená pre ľudí z verejnej správy, teda štátnych inštitúcií a miest. Stovky IT expertov, riaditeľov, ale aj najvyšších politických predstaviteľov chodia na podujatia ITAPA. Ak chcete dodávať pre verejnú správu, tak niet lepšie miesto na prezentáciu ako je ITAPA.

Priestor pre inovatívnych lídrov

Máte inováciu ktorá zmeniť verejnú správu? Možno chcete ovplyvniť tvorbu politiky. Možno hľadáte partnerov pre nový produkt. Či už je to nová technológia, nové know-how, alebo zatiaľ len idea, ITAPA je to správne miesto, kde môžete stretnúť ostatných.

Budovanie značky

Tisíce a tisíce ľudí chodia na naše stránky. Vplyvné média sú našimi partnermi. Desiatky novinárov chodia pravidelne na podujatie, aby si našli prezentáciu, ktorú potom sprostredkujú svojím čitateľom. Ak máte cieľ zvýšiť povedomie o značke, náš tím je pripravený urobiť pre Vás špecializovanú ponuku.

Generovanie lídov

Stovky vašich budúcich klientov prídu na podujatie ITAPA s cieľom načerpať inšpirácie. Stovky rozhodujúcich ľudí môžete zaujať a odísť z podujatia s kontaktmi, ktoré by ste inak namáhavo získavali celé mesiace. Spojte sa s nami, aby sme mohli maximalizovať efektívne generovanie lídov.

Itapa podujatia

ITAPA podujatia (informačné technológie a verejná správa) sú od roku 2002 najznámejšími a najväčšími podujatiami na Slovensku, ktoré sa zaoberajú digitalizáciou verejnej správy (eGovernmentom). Zriaďovateľom ITAPA podujatí je občianske združenie APEL.

Pri našej prvej účasti na ITAPA sme boli príjemne prekvapení úrovňou organizácie, zostavením tém konferencie a možnosťami networkingu počas celej akcie. S podobne odborným štandardom sa stretávame prevažne v zahraničí a sme radi, že aj slovenská konferencia má svetovú úroveň.

Resco.net