Staňte sa partnerom

Informácie o partnerovi

Poslaním spoločnosti Fortinet (NASDAQ: FTNT) je chrániť ľudí, zariadenia a údaje všade na svete a vytvárať digitálny svet, ktorému môžeme vždy dôverovať. Preto si najväčšie svetové podniky, poskytovatelia služieb a vládne organizácie vyberajú spoločnosť Fortinet, aby bezpečne urýchlili svoju digitálnu cestu.

Platforma Fortinet Security Fabric poskytuje rozsiahlu, integrovanú a automatizovanú ochranu celého digitálneho útočného priestoru a zabezpečuje kritické zariadenia, údaje, aplikácie a pripojenia od dátového centra cez cloud až po domácu kanceláriu.

Spoločnosť Fortinet sa umiestnila na prvom mieste v rebríčku najviac dodaných bezpečnostných zariadení na svete a viac ako 565 000 zákazníkov dôveruje spoločnosti Fortinet pri ochrane svojich podnikov.

A Fortinet NSE Training Institute, iniciatíva Fortinet Training Advancement Agenda (TAA), poskytuje jeden z najväčších a najrozsiahlejších vzdelávacích programov v odvetví s cieľom sprístupniť kybernetické školenia a nové kariérne príležitosti pre každého.

Viac informácií nájdete na https://www.fortinet.com, na Fortinet Blog alebo FortiGuard Labs.
 
Nastavenie súborov cookies