Staňte sa partnerom

Informácie o partnerovi

Sme globálna spoločnosť zaoberajúca sa digitálnou bezpečnosťou, ktorá chráni milióny zákazníkov a tisíce firiem na celom svete.

Digitálny svet je v neustálom pohybe. Okrem nespočetného množstva pozitív, ktoré ľudstvu prináša, hrajú jeho nekonečné možnosti do kariet aj kybernetickým útočníkom. Najnovšie dokážu využívať vo svoj prospech aj nástroje umelej inteligencie, ktoré dokážu generovať presvedčivé phishingové podvody či dokonca asistovať pri tvorbe škodlivého kódu, a to aj menej skúseným zločincom.

Dobrou správou je, že ochrancovia digitálneho priestoru nezaháľajú. Riešenia spoločnosti ESET sú vyzbrojené umelou inteligenciou trénovanou na dátach o hrozbách zbieraných celé desaťročia. Strojové učenie je integrované vo všetkých úrovniach ochrany pomocou jednotnej platformy ESET PROTECT pre firmy všetkých veľkostí.

Firmy si dokážu navoliť balík ochrany podľa svojich potrieb. K dispozícii majú okrem silnej ochrany založenej na viacvrstvovej technológii aj pokročilé nástroje ako ESET LiveGuard Advanced na analýzu doposiaľ neznámych vzoriek v cloudovom sandboxe či technológiu rozšírenej detekcie a reakcie (XDR) ESET Inspect, ktorá zabezpečuje neustále a prehľadné monitorovanie diania v celej sieti. Novinkou je funkcia Vulnerability and Patch Management, ktorá sa postará o automatizované aktualizovanie aplikácií na všetkých koncových zariadeniach.

Svetovo uznávaní experti zo spoločnosti ESET podnecujú inovácie vo všetkých vrstvách ochrany a tiež poskytujú cenné informácie o najnovších hrozbách a služby, vďaka ktorým bude vaša organizácia vždy o krok vpred pred útočníkmi aj bez vlastných profesionálov. V spoločnosti ESET veríme, že kľúčom k účinnej kybernetickej ochrane je práve kombinácia špičkových technológií a ľudskej expertízy.

Link na naše youtube video:
https://www.youtube.com/watch?v=aqMKmOcSdzI&list=PL2ZzeNl4Pj9wfeilZ_qkgJLKRX6Y79ujn&index=6

Nastavenie súborov cookies