Staňte sa partnerom

Informácie o partnerovi

Red Hat je popredným svetovým poskytovateľom open source softvérových riešení, ktorý s využitím komunitného prístupu poskytuje spoľahlivé a vysoko výkonné linuxové technológie, technológie pre hybridný cloud, kontajnerové a Kubernetes technológie.

Brnenská pobočka Red Hat Czech s.r.o. je jedným z najväčších vývojových centier spoločnosti na svete. Red Hat pomáha zákazníkom integrovať nové a existujúce IT aplikácie, vyvíjať aplikácie založené na cloude, štandardizovať na svojom špičkovom operačnom systéme, automatizovať, zabezpečovať a spravovať komplexné prostredie.

Vysoko cenená technická podpora, školenia a konzultačné služby z Red Hatu tvoria dôveryhodného poradcu pre spoločnosti z rebríčka Fortune 500. Z pozície strategického partnera poskytovateľov cloudu, systémových integrátorov, dodávateľov aplikácií, zákazníkov a open source komunit Red Hat pomáha pripraviť zákazníkov na digitálnu budúcnosť.

Transformácia štátnej správy pomocou open source riešení

Red Hat je dôveryhodným partnerom vládnych inštitúcii a organizácii z verejného sektoru. Poskytuje im otvorený rámec, široké portfólio riešení a moderné postupy, ktoré im pomáhajú využívať to najlepšie z inovácií s otvoreným zdrojovým kódom a zároveň plniť regulačné požiadavky a aktívne znižovať rizika.

Produkty Red Hat sú pravidelne testované, certifikované a dlhodobo podporované, aby štátnym inštitúciám pomáhali bezpečne plnit ich úlohy s väčšou efektivitou, agilitou a rýchlosťou. Viac informácií nájdete tu: https://www.redhat.com/en/solutions/public-sector

Niekoľko prípadových štúdií o tom, ako technológie Red Hat Open Source pomohli:


Vyzkúšajte si Red Hat technické laby a workshopy zamerané na verejnú správu.

RED HAT CUSTOMER SUCCESS SLIDE DECK (.pdf)

 
Nastavenie súborov cookies