Microsoft BizSpark pre nové a začínajúce firmy

Microsoft BizSpark je program pre nové a začínajúce firmy, ktorý im významne pomôže pri rozbehu podnikania. Softvérom a službami, poskytovanými zadarmo.

V súčasnosti viac ako 300 aktívnych členov v SR aktívne využíva najmä dve oblasti programu:
  • Priamy prístup k softvéru pre najviac 5 členov tímu. Tento obsahuje všetky operačné systémy, vrátane serverov, databázy ako aj vývojársky softvér spoločnosti Microsoft. Všetko čo začínajúca firma potrebuje pre vytvorenie ale aj prevádzku a predaj svojho produktu. Súčasťou balíka je po celú dobu členstva Office 365.
  • Služby a výkon cloudu Microsoft Azure. V rámci programu BizSpark je možné celé tri roky zadarmo využívať výkon Microsoft Azure. V rámci týchto služieb môže startup nasadiť ľubovoľnú platformu, t.j. nie je obmedzený na servery a technológie spoločnosti Microsoft. V rámci troch rokov tak startup môže využiť cloud v hodnote až 27tisíc USD.
Microsoft BizSpark poskytuje začínajúcim firmám ako aj perspektívnym projektov všetku technológiu potrebnú a nevyhnutnú pre realizáciu nápadu ako aj rozbeh podnikania. Umožňuje rýchly a bezproblémový prechod na globálne poskytovanie služieb. Pomáha malým podnikateľom vtedy, keď to najviac potrebuje. To všetko zadarmo a po dobu troch rokov. Všetky informácie je možné nájsť na www.bizspark.com.
Prihláste sa na Medzinárodný kongres ITAPA 2021
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným