Staňte sa partnerom

DISKUSIA

/ Prednáška
Branislav Boháčik, Generálna prokuratúra SR
Martin Florian, Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR
Rastislav Janota, Národné centrum kybernetickej bezpečnosti SK-CERT
Jaroslav Oster, súdny znalec v IT odvetviach


Videozáznam


 

Rastislav Janota

NBÚ
Má viac ako 20 rokov skúseností s IT a telekomunikačným sektorom. Počas jeho profesionálnej kariéry zastával viaceré expertné a top manažérske pozície v oblasti ICT a kybernetickej bezpečnosti ako v súkromnej sfére tak v štátnej správe, ako na Slovensku tak v rôznych štátoch v zahraničí. Od 1.9.2023 pôsobí ako špeciálny vyslanec NBÚ pre kybernetickú bezpečnosť na zastupiteľskom úrade Slovenskej republiky vo Washington, D.C., USA.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Martin Florian

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie
Poverený riadením sekcie kybernetickej bezpečnosti, zodpovedný za koordináciu kybernetickej a informačnej bezpečnosti vo verejnej správe SR a za orchestráciu informačnej a dátovej bezpečnosti v tomto sektore. Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Capco Slovensko, predtým člen predstavenstva Volksbank Slovensko, a.s. (COO, CIO, CISO). IT sektoru, informačnej a kybernetickej bezpečnosti, ako aj dátovej analytike sa venuje väčšinu svojho profesionálneho života (20 a viac rokov).  Pôsobil v spoločnostiach SAS International ako riaditeľ pre Slovensko a v Oracle Consulting ako business development manager. Vo VUB banke pôsobil ako senior executive manager pre manažment údajov, kybernetickú bezpečnosť digitálnych kanálov a tiež ako spoluzakl…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Branislav Boháčik

Generálna prokuratúra SR
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Jaroslav Oster

súdny znalec v IT odvetviach
Jaroslav Oster je absolventom Fakulty elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach pôsobí ako konzultant pre oblasť informačnej bezpečnosti a prevencii IT kriminality v spoločnosti Info consult, s.r.o. Od roku 2000 pôsobí tiež ako súdny znalec v IT odvetviach.  Aktívne sa podieľa na rade vzdelávacích a realizačných projektov zameraných na problematiku informačnej bezpečnosti v zdravotníckom sektore, samospráve i komerčnom sektore, vzdelávaní súdnych znalcov. Je spoluautorom radu občianskych aktivít zameraných na zvyšovanie bezpečnostného povedomia a prevencie počítačovej kriminality.  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Odporúčaní spíkri

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies