Staňte sa partnerom

Adam Kozierkiewicz

Európska Investičná Banka, JASPERS, zdravotný a RDI expert
Adam Kozierkiewicz MD., PhD, absolvent Lekárskej fakulty Jagellonskej univerzity v Krakove (1992). postgraduálne školenia a štúdium na Fakulte verejného zdravia na Jagelonskej univerzite, Harvardovej univerzite v Bostone, MA, Semmelweisovej univerzite v Budapešti a na Varšavskej ekonomickej škole (SGH).

 Vrokoch 1990-2008 Adam pracoval na Jagellonskej univerzite na lekárskej fakulte ako výskumný pracovník a lektor. V roku 1998 bol vymenovaný za zástupcu riaditeľa a neskôr riaditeľa odboru zdravotníckych informácií na poľskom ministerstve zdravotníctva. Po reštrukturalizácii ministerstva sa stal prvým riaditeľom Centra zdravotníckych informačných systémov, ktorý je zodpovedný za vývoj rôznych projektov so širokým dosahom, ako je systém DRG v Poľsku, balík zdravotných výhod alebo účet systému zdravia.

V roku 2001 opustil ministerstvo, vrátil sa na univerzitu a pracoval ako konzultant na voľnej nohe v zdravotníctve a medicíne. Pôsobil ako konzultant pre vlády a mimovládne organizácie v krajinách ako Bulharsko, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Ukrajina a Kazachstan.

Od roku 2008 pracuje v Európskej investičnej banke, JASPERS ako  zdravotný a RDI expert, ktorý poskytuje poradenstvo navrhovateľom projektov v členských štátoch Európskej únie a mimo EÚ.

 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies