Medzinárodný kongres ITAPA sa koná už o 21 dní! Pozvanie prijali už traja ministri, traja štátni tajomníci a mnohí ďalší vysokí predstavitelia štátu.

Prvý deň kongresu otvorí Veronika Remišová, podpredsedníčka vlády SR a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, svojou účasťou v paneli Moderná Európa - Moderné Slovensko. Panel bude pokračovať v už niekoľko rokov prebiehajúcej diskusii o spôsoboch, postupoch a riešeniach pri digitalizácii Slovenska. Otázky a odpovede, napríklad na to ako vytvoriť priestor, v ktorom sa navýši modernizačný a inovačný potenciál Slovenska, sú totiž kľúčové pre celú spoločnosť. Efektívna podpora inovácií pomáha krajine sa presadiť aj v globálnej konkurencii.

Vystúpi napríklad aj olympijský víťaz v atletike z Rio de Janeiro 2016 Matej Tóth, ktorý nám prezradí "Ako sa stať najlepším na svete". Radoslav Danilák zo spoločnosti Tachyum, ktorá stojí za revolučným čipom Prodigy predstaví víziu "Ako urobiť zo Slovenska lídra modernej Európy a sveta". Prvý deň kongresu prebehne pod moderátorskou taktovkou Zuzany Kovačič Hanzelovej aj diskusia ITAPA OPEN TALK s témou "Ako vybudovať funkčný digitálny štát, alebo prečo by sa to teraz malo podariť?"

A to je len prvý deň a len naozaj malá ochutnávka toho, čo sme pre vás tento rok pripravili.  Nestačí?
Hneď prvý deň vám vieme sľúbiť aj jednu európsku premiéru produktu z portfólia našich partnerov, ktorá môže výrazne zmeniť spôsob, ako vnímame digitálnu komunikáciu so štátom.

Sledujte náš program a je jasné, že tam nemôžete chýbať! Pokiaľ sme vás zaujali, registrujte sa hneď.
A sledujte nás aj na sociálnych sieťach, sme prosto tam kde vy.  
Chcete byť pravidelne informovaní o našich novinkách? Prihláste sa k odberu nášho newslettra!


 
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným