Staňte sa partnerom

Diskusia politických predstaviteľov (nového volebného obdobia)

/ Prednáška

Richard Sulík

SASKA
Richard Sulík, minister hospodárstva SR, predseda strany Sloboda a Solidarita, bývalý europoslanec. Pôsobil ako poradca ministrov financií Ivana Mikloša (2002–2003) a Jána Počiatka (2006–2007). V roku 2004 dva roky šéfoval spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu, a.s., ktorá je vo vlastníctve mesta Bratislava. Od roku 2005 do roku 2006 bol poradcom ministerky sociálnych vecí, práce a rodiny. Ako europoslanec pôsobil v skupine Európskych konzervatívcov a reformistov. Liberál, ktorému záleží na tejto krajine. Chce spraviť všetko, aby Slovensko bolo lepšou krajinou pre život. Je presvedčený, že naša krajina na to má. Skvelých ľudí, krásnu krajinu, mier a ak sa podarí spravovať veci verejné lepšie, bude tu radosť žiť.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Marek Antal

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR
Svoju kariéru začal vo VSŽ Košice ako programátor. Neskôr sa stal manažérom na rôznych pozíciách so zodpovednosťou za IT systémy, pričom mnohé z nich úspešne fungujú dodnes. Po bohatej skúsenosti sa rozhodol vybudovať nové IT spoločnosti v Košiciach. Najprv to bol košický Ness KDC a neskôr spoločnosť GlobalLogic, ktorá bola zacielená na zákazníkov po celom svete. V tomto vysoko konkurenčnom prostredí sa podarilo vytvoriť veľa nových pracovných miest a fungujúci model IT Valley, kde sa stal predsedom dozornej rady. Vďaka svojej 20-ročnej kariére v manažérskych pozíciách v medzinárodnom prostredí mal možnosť cestovať, čo ho naučilo veľa o sebe a najmä o tom, že Slovensko má na viac.  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Alojz Hlina

predseda strany KDH
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Michal Truban

bezcyklenia.sk
Michal Truban kombinuje politiku, podnikanie a stratégie. Na strednej škole založil firmu WebSupport, ktorú potom s úspechochom predal. Je podpredsedom Progresívneho Slovenska. Zároveň robí strategické  konzultácie pre SMB a o všetko rozpráva vo svojom podcaste a blogu na: truban.sk  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Odporúčaní spíkri

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies