Staňte sa partnerom

V ITAPE chystáme podujatiami nabitý september!

Do konferencie Jesenná ITAPA 2023 v novembri je ešte ďaleko. Uvedomujeme si to aj my, preto sme pre vás dovtedy pripravili dve sprievodné podujatia, aby ste mohli ostať stále s nami. Určite sa ich neoplatí zmeškať, lebo stále nadväzujú na témy inovácií a technológií. Budeme sa venovať najaktuálnejším novinkám v oblastiach, ktoré momentálne najviac rezonujú spoločnosťou - vojna na Ukrajine, obranné inovácie na Slovensku a v NATO. Budúcnosť našej krajiny nás zaujíma a považujeme za dôležité venovať týmto témam osobitý priestor.

ČO PRIPRAVUJEME?

ITAPA DEFENCE


21. septembra v spolupráci s Ministerstvom obrany SR pre vás pripravujeme ITAPA Defence 2023. Jednodňová konferencia sa bude konať v Banskej Bystrici v Múzeu SNP. Hlavný program tvoria prednášky a diskusie s odborníkmi z ministerstiev a z oblasti obranných technológií, ktorí nás oboznámia ako inovujeme v NATO, ako prebieha zdieľanie informácií a v akom stave je kybernetická bezpečnosť. S bezpečnosťou úzko súvisia aj témy senzoriky a snímkovania, či  ľudského zdravia a biotechlógie, ktoré nám pomáhajú v zdravotníctve a civilnej obrane. 
Je obrana na Slovensku dostatočná? Aké inovácie máme v obrannom priemysle? Inovujeme v tejto oblasti dostatočne? Na všetky tieto otázky vám skúsia odpovedať tí najskúsenejší. Viac informácií o programe TU.

ITAPA OPEN TALK 

Pokiaľ sa náhodou cez deň nemôžete zúčastniť prednáškového programu ITAPA Defence 2023, môžete sa ich opýtať na ITAPA OPEN TALK, ktorý sa bude konať na záver dňa. Diskusia je otvorená pre širokú verejnosť a bude sa týkať témy hybridných hrozieb - ako to s nimi bolo a akú podobu majú v súčasnosti.
História, prítomnosť a realita hybridných hrozieb s registráciou ZADARMO TU. Počet miest je obmedzený, preto si booknite miesto čím skôr.

Pre viac informácií ohľadom partnerstva ITAPA podujatí kontaktujte náš obchodný tím.  
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies