Staňte sa partnerom

Radovan Furmann

CEIT, Riaditeľ divízie Digital Factory
Projektovaniu výrobných a logistických systémov s podporou nástrojov digitálneho podniku sa venuje viac ako desať rokov. V spoločnosti CEIT riadi rozsiahle projekty s využitím najpokrokovejších technológií Digitálneho a Virtuálneho podniku a ich prenesenie do praxe v priemyselných podnikoch. Venuje sa výskumno-vývojovým aktivitám v oblasti inteligentných riešení, ktoré sú súčasťou technologického konceptu Factory Twin.
 • Technológie budúcnosti už dnes   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
  Technologický pokrok núti výrobcov k rýchlym zmenám výrobného prostredia. Ak si podniky chcú udržať svoju konkurencieschopnosť, musia rýchlo myslieť, predvídať budúcnosť, dynamicky meniť svoju podnikateľskú stratégiu a okamžite realizovať potrebné zmeny. Len ten, kto to dokáže robiť trvale, môže sa stať dlhodobo úspešným.

  Prezentácia sa zameria na CEIT prístup k Industry 4.0 a nevyhnutné zmeny v továrňach na ich ceste k továrňam budúcnosti (Smart Factories). Tieto kroky k Industry 4.0 zahŕňajú všetky fázy od digitalizácie a plánovania, dynamickej simulácie až po virtuálne školenia a implementáciu. V neposlednom rade  riadenie & optimalizácia a monitorovanie & analýza. Všetky tieto fázy sú spojené do jedného komplexného cyklu, ktorý prepája digitálny, reálny a virtuálny svet do technologického konceptu Factory Twin.

  Videozáznam

   
 • DISKUSIA (súčasťou prezentačných vstupov)   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
  Diskusia pozvaných hostí:
  Peter Blaškovitš, SIEA 
  Lukáš Demovič, SAV
  Emil Fitoš, ITAS  
  Radovan Furmann, CEIT
  Ivan Kasanický, SAS Slovakia
  Peter Semančík, Resco
  Branislav Valach, Resco
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies