Staňte sa partnerom

Peter Pecserke

HPE, Solution Architect
Peter Pecserke pôsobí ako senior Solution Architekt v Hewlett Packard Slovakia. V roku 1994 absolvoval Elektrotechnickú Fakultu STU, odbor automatizácia. Od roku 2006 pracuje na projektoch informačných systémov pre verejnú správu SR. Zameriava sa na komplexné integračné projekty, systémy riadenia vnútornej správy organizácií, manažment kmeňových a referenčných dát a cloudové riešenia pre verejný sektor.

 
 • DISKUSIA: Nekonečný príbeh vládneho cloudu   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?
  DISKUSIA
  paneloví spíkri
  Martin Blažek, ITAS
  Peter Kulich, Slovensko.Digital
  Pavol Maliarik, MV SR
  Peter Pecserke, HPE
  Mikuláš Strelecký, InterWay

  VIDEOZÁZNAM


   
 • Open Source Hybrid Cloud vstupuje do hry   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2014: Future is TODAY
  Open Source Hybrid Cloud vstupuje do hry - Národný úrad pre informačné služby a komunikáciu, Maďarsko

  Open Source Hybrid Cloud spája v jednom riešení všetky výhody a agilitu z cloud computingu, možnosti a interoperabilitu z open source-u a všetky prvky bezpečnosti a spoľahlivosti, ktorú podniky potrebujú na zachovanie svojej dôveryhodnosti.

  Nové produktové portfólio HP Helion Cloud založené na technológií Open Stack umožňuje zákazníkom jednoduchšie nasadiť, spravovať a prevádzkovať cloudové aplikácie. Je to otvorený a zároveň bezpečný systém, ktorý umožňuje organizáciám reagovať pružnejšie na požiadavky.

  V prezentácií vám ukážeme konkrétny príklad implementácie gCloudu v Maďarsku. Aké boli dôvody jeho implentácie, pozadie nasadenia a aké ponaučenia sme si z tohto projektu zobrali.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies