Staňte sa partnerom

Ondrej Kuruc

Ministerstvo dopravy SR, generálny riaditeľ
Na ministerstve dopravy ako generálny riaditeľ má za úlohu implementovať znalosti a procesy s ohľadom na podriadené organizácie v pôsobnosti ministerstva dopravy.
Na ministerstve zdravotníctva vykonával koncepčnú, koordinačnú a kontrolnú činnosť na úrovni Ministerstva zdravotníctva SR v oblasti verejného obstarávania. Koordinoval a metodicky usmerňoval proces obstarávania vo vzťahu k organizáciám v pôsobnosti MZSR, posudzoval a kontroloval proces verejného obstarávania v rezorte zdravotníctva, vydával odborné stanoviská k procesom verejného obstarávania v rezorte zdravotníctva.
Realizoval centrálne nákupy v rezorte zdravotníctve, založil centrálne Dynamické nákupné systémy a podieľal sa na tvorbe systému FLASHBONE, ktorý využil na ministerstve zdravotníctva pri nákupe dýchacích prístrojov v kritickom období okolo pandémie COVID-19 a na Správe štátnych hmotných rezerv pri nákupe OOPP.
Ako lektor a školiteľ sa pravidelne zúčastňuje rôznych školení s tematikou obstarávania a je držiteľom certifikátu pre technickú prípravu a administráciu eAukcií a tenderingu. Je absolventom certifikovaného semestrálneho kurzu DIGITÁLNY NÁKUPNÝ TÍM.
Pôsobí v ďalších dôležitých funkciách, je predsedom dozorného orgánu INMM Košice, venuje sa publikačnej a lektorskej činnosti.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies