Staňte sa partnerom

Miroslav Kulla

Východoslovenská energetika , obchodný riaditeľ
Miroslav Kulla ukončil svoje vysokoškolské štúdiá titulom Master of Business Administration (MBA) na Paris Business School vo Francúzsku. Predtým úspešne absolvoval Fakultu manažmentu na Univerzite Komenského v Bratislave. V Skupine VSE Holding pôsobí od roku 2005.

Miroslav Kulla je obchodným riaditeľom spoločnosti Východoslovenská energetika a konateľom spoločnosti innogy Slovensko. Zodpovedá za nákup a predaj elektriny a zemného plynu, za investície do inovácií a nových technológií, ako aj za presadzovanie komplexných energetických a produktových riešení pre zákazníkov.

 
 • Sú slovenské mestá pripravené byť SMART?   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
  Pre tvorbu inteligentného mesta je kľúčový zber dát a ich následná analýza. Potom je možné navrhnúť a realizovať konkrétne riešenia v oblasti energetiky, dopravy, odpadového hospodárstva i v ďalších oblastiach tak, aby sa zvýšila kvalita života obyvateľov mesta. Následne prichádza na rad dômyselné prepájanie dát. A keď začne mesto na základe týchto dát rozhodovať a riadiť svoje investičné zámery do infraštruktúry či ďalšie aktivity, premení sa na SMART.

  SMART CITY môže vzniknúť len na základe partnerstva so súkromným sektorom, ktorý prináša inteligentné riešenia a inovácie.

  Na konferencii ITAPA predstavíme prvý konkrétny projekt, ktorý vznikol medzi mestom Veľký Šariš a spoločnosťami SAS Slovakia, s.r.o., ANTIK Telekom s.r.o., SENSONEO j.s.a. a Skupinou Východoslovenská energetika Holding.

  Videozáznam


   
 • DISKUSIA   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
  Diskusia pozvaných hostí:
  Michal Bróska, PosAm
  Dagmar Ceľuchová Bošanská, Futuristiq
  Filip Kadeřábek, Asseco Central Europe
  Viliam Kall, Veľký Šariš
  Miroslav Kulla, Východoslovenská energetika
  Malvína Melkovičová, Resco

  Videozáznam
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies