Staňte sa partnerom

Lukáš Hatala

DXC Technology, popularizátor a podporovateľ adopcie moderných digitálnych technologií
Lukáš Hatala je popularizátor a podporovateľ adopcie moderných digitálnych technologií. Na európskej technologickej scéne je známy ako odborník na IoT, Blockchain a alternatívne spôsoby nasadzovania AI analógovými čipmi.
 • ITAPA OPEN TALK   |   Jesenná ITAPA 2023
 • EBSI - Európska Blockchainová Infraštruktúra v SR   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?
  EBSI je innovatívnym projektom europskej komisie, ktorý nam ponúka zaujimavé alternatívy riešenia mnohých problémov e-governmentu na Slovensku. V prezentácii Vám priblížime túto technologickú platformu a jej fungovanie, ako aj príklady jej využitia na riešenie výziev spojených najmä s potrebou integrovať rozne OVM. Vysvetlíme si aj prečo práve EBSI može hrať kľúcovu úlohu pri zmene interakcie občana zo štátom pri riešení rôznych životných situacií.

  Technológia blockchain ma potenciál výrazne napomôcť digitalizácii verejnej správy a sprístupniť množstvo e-gov služieb občanom a to jednoducho. Na prezentácií si povieme prečo je využitie technológie blockchain prielomové na príklade digitálneho šanóna a prečo ma blockchain ambíciu stať sa “digitálnou diaľnicou” Slovenského e-governmentu.

  VIDEOZÁZNAM
   

   
 • Digitalizované zdravotníctvo – ekonomicky, efektívne, empaticky   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2016: Make IT Easy
  Boli ste už niekedy v nemocnici? Aké sú vaše skúsenosti? Spozorovali ste niečo, čo by mohlo byť lepšie? Efektívnejšie a prispôsobené tak, aby to  vyhovovalo potrebám pacienta?

  Lukáš Hatala bude počas prezentácie vašim sprievodcom. Spoločne sa na prípadových štúdiách z Európy pozrieme na to, ako súčasné prevádzkové ťažkosti v zdravotníctve môžu byť veľmi rýchlo vyriešené vďaka technológiám. Dozviete sa, čo je strategická vízia spoločnosti Hewlett Packard Enterprise  pre eHealth a ako  to pomôže ľudstvu.
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies