Lívia Vašáková

Úrad vlády SR, generálna riaditeľka Sekcie Plánu obnovy
Ing. Lívia Vašáková, PhD., pracuje ako generálna riaditeľka Sekcie Plánu obnovy na Úrade vlády Slovenskej republiky. Predtým pôsobila ako vedúca Sekcie ekonomických analýz na Zastúpení Európskej komisie na Slovensku a na generálnom riaditeľstve pre energetiku v Európskej komisii v Bruseli.  Študovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave, univerzite Johannesa Keplera v Linzi, Rakúsko;  Ludwig-Maximilian univerzite v Mníchove, Nemecko;  univerzite v Aix-en-Provence vo Francúzsku a na univerzite v Ľubľane v Slovinsku.  Takisto má diplom z postgraduálneho štúdia na Europa-Kolleg v Hamburgu a ukončila PhD štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave.
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
 • Keynote   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?

 • Diskutujúci ITAPA Open Talk   |   Jarná ITAPA 2021

  Verejná  diskusia v rámci podujatia jarná ITAPA 2021 ponúkne pohľad politikov aj odborníkov na potrebné reformy Slovenska. Prispeje schválený Plán obnovy k zásadným reformám slovenskej ekonomiky a spoločnosti? Podarí sa plán pretaviť do reality? A aká by mala byť ambícia politikov a odborníkov v snahe posunúť Slovensko do pozície stredoeurópskeho tigra? V rámci Open Talk budeme otvorene hovoriť o  reformách, ekonomike, spravodlivosti a spoločenských zmenách.
 • ITAPA Open Talk: Plán vs. realita obnovy Slovenska   |   ITAPA Open Talk

  Verejná  diskusia v rámci podujatia Jarná ITAPA 2021 ponúkne pohľad politikov aj odborníkov na potrebné reformy Slovenska. Prispeje schválený Plán obnovy k zásadným reformám slovenskej ekonomiky a spoločnosti? Podarí sa plán pretaviť do reality? A aká by mala byť ambícia politikov a odborníkov v snahe posunúť Slovensko do pozície stredoeurópskeho tigra? V rámci Open Talk budeme otvorene hovoriť o  reformách, ekonomike, spravodlivosti a spoločenských zmenách.

  Diskusiu moderuje Zuzana Kovačič Hanzelová.  
 • DISKUSIA   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020

  Diskusia pozvaných hostí:
  Tomáš Valášek, Výbor NR SR pre európske záležitosti
  Martin Giertl, Splnomocnenec vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti
  Lívia Vašáková, MF SR
  Peter Balík, MIRRI
  Peter Goliaš, INEKO

  Videozáznam

   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným