Staňte sa partnerom

Juraj Hošták

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, riaditeľ Odboru inovácií a Smart Agendy
Juraj Hošták je riaditeľom Odboru inovácií a Smart Agendy Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky. Od roku 2015 pôsobí v oblasti podpory inovácií a Smart agendy na národnej a regionálnej úrovni. V minulosti zastával manažérske pozície v súkromnej sfére a špecializoval sa na riadenie a implementáciu projektov technologických a procesných inovácií, analýz a dizajnu inovatívnych foriem financovania, Smart riešení v prostredí verejnej správy ako aj strategického poradenstva pri príprave a implementácií koncepčných a strategických materiálov na lokálnej, regionálnej a medzinárodnej úrovni.
V súčasnosti sa prioritne venuje podpore Smart agendy na Slovensku z pozície MIRRI SR ako národného koordinátora agendy inteligentných miest a regiónov, implementácií opatrení z Plánu obnovy a odolnosti SR, a aktivitám na EU úrovni v týchto oblastiach.

 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies