Staňte sa partnerom

Poznáte produktové portfólio spoločnosti, ktorá je v IT biznise už vyše 25 rokov?

InterWay patrí medzi popredných slovenských poskytovateľov komplexných IKT riešení, webových aplikácií, cloudových služieb a odborných konzultačných služieb v oblasti vývoja informačných systémov a kybernetickej bezpečnosti.

Primárnou a najdôležitejšou zložkou portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay sú systémové integrácie, riešenia pre e-business a vývoj aplikácií na kľúč. Poskytujeme komplexné webové riešenia a služby, ktoré sú zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore.

Produktové portfólio je tvorené nasledovnými produktami:

CMSContent Management System (CMS) predstavuje redakčný systém pre tvorbu a správu webu s viac ako 20 rokmi skúseností a vývoja v jednom balíku. Obsahuje používateľské rozhranie s dôrazom na intuitívne ovládanie.

net

 

Podnikový informačný systém (Intranet) zabezpečuje jednoduchú správu firemnej agendy a komunikáciu medzi zamestnancami. Hlavným cieľom je uľahčiť vnútorné firemné procesy, evidenciu zamestnancov či sledovanie dochádzky.

lms

 


Learning Management System (LMS) patrí medzi najväčšie systémy zamerané na širokú škálu firemného i školského elektronického vzdelávania. Uľahčuje školiace procesy vďaka moderným technológiám.


msg

 

Messenger (MSG) zabezpečuje hromadné zasielanie personalizovaných e-mailov v plnom grafickom prevedení.

dms

 

Informačný systém na správu dokumentov vo vašej firme. WebJET DMS zabezpečuje dokonalý prehľad, archiváciu a bezpečnosť dokumentov prístupných z webového prehliadača.


dsk


Nástroj na efektívne riadenie projektov a úloh, ktorý poskytuje podrobný prehľad o ich stave, financiách a aktivitách pracovníkov, ktorí sú na projekt alebo úlohu pridelení.

cloud
 


IwayCloud platforma predstavuje novú generáciu vývoja, návrhu implementácie a prevádzkovania informačných systémov v multi-cloud prostredí. Platforma je zostavená ako kompletný softvérový balík, možný nasadenia aj vo forme uceleného systému hardvér - softvér, ktorý automatizovane podporuje cloud natívne princípy a zvyšuje produktivitu vývoja, rýchlosť nasadenia a celkové skrátenie nových projektov. Poskytuje integrované DevSecOps nástroje na spúšťanie, prevádzku a škálovanie kontajnerových aplikácií a služieb s pridanou hodnotou využívajúcich Kubernetes.

Ktorý produkt je vhodný práve pre Vás?

Viac informácií nájdete priamo TU: www.intereway.sk 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies