Staňte sa partnerom

Digitalizácia a e-Government – každý deň je niečo nové

Jarná ITAPA 2024 bude aj o tom, ako modernizovať Slovensko vďaka efektívnym investíciám. Priestor dostanú aj priority slovenského e-Governmentu, digitálna transformácia, nové elektronické služby a projekty štátu, vládny cloud, plán financovania, kybernetická bezpečnosť, využitie AI v hospodárstve a vo verejnej správe či ďalšie silné témy týkajúce sa zdravotníctva a zdravotnej starostlivosti.

Odborný program najväčšej technologickej konferencie na Slovensku získava konečnú podobu – za dvojdňovým programovým maratónom (2 x 12 hodín) rozdeleným na minúty a obsahujúcim niekoľko desiatok tém a spíkrov vrátane moderátorov sa skrývajú stovky hodín práce ITAPA tímu a jeho partnerov. Spoločne finalizujeme tradičné formáty ako 1on1 rozhovory, panelové diskusie, workshopy či záverečný ITAPA OPEN TALK.

Už dnes sú známe niektoré mená keynote spíkrov – 18. a 19. júna do Bratislavy príde expertka na digitalizáciu služieb verejného sektora Carmen Raal či výkonný poradca a univerzitný profesor Bruno Horta Soares, ktorý má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti digitálnej transformácie, správy vecí verejných a kybernetickej bezpečnosti. Súčasťou našich konferencií sú top domáci i zahraniční spíkri či zástupcovia renomovaných organizácií (ministerstvá a štátne inštitúcie, Európska komisia, OECD, CEITEC a i.). Inak to nebude ani tentoraz.

Využitie generatívnej AI v kybernetickej bezpečnosti, AI vo verejnej správe, Kde vám umelá inteligencia nepomôže či AI sama o sebe nie je riešením – to je výber z tém týkajúcich sa umelej inteligencie, ktoré na konferencii Jarná ITAPA 2024 opäť nebudú chýbať. Čo prinesie AI v zdravotníctve a čo znamená pre hospodárstvo a výrobu? V expertne zastúpenej diskusii nájdeme odpovede na množstvo otáznikov okolo regulácie AI. Východiskom bude zákon o umelej inteligencii (AI Act), ktorý je prvým komplexným zákonom o umelej inteligencii na svete. Aj tento rok spolupracujeme s HealthHub. Aj vďaka tejto spolupráci prinesieme počas druhé dňa témy z oblasti zdravotníctva a zdravotníckym pracovníkom možnosť zúčastniť sa na akreditovaných workshopoch.

ITAPA je živý priestor – nie je to prednášková sála, v ktorej jedni rozprávajú na pódiu a iní len sedia a počúvajú. Je v prvom rade o ľuďoch – ich prepojeniach, spoločných témach a výmene najlepších skúseností. Zdanlivo rôznorodé spektrum tém zahŕňa oblasti, akou je napríklad e-Government na Slovensku, prioritné životné situácie, inovatívne aplikácie, reforma verejného obstarávania, Misia zdravie, duševné zdravie mladých či zodpovedné podnikanie s ESG. Všetky spája spoločný cieľ – priniesť najnovšie poznatky, diskutovať o nich, poučiť sa z úspešných projektov a inšpirovať sa nasledovania hodnými vzormi. To všetko v kruhu ľudí, ktorých spája chuť učiť sa ako posunúť vpred seba, komunitu, organizácie i spoločnosť ako takú.

Postupne sa znižujúce zľavy na vstupnom už využili viacerí „skalní“ účastníci. Do konca mája sa na Jarná ITAPA 2024 môžete prihlásiť so zľavou 10 %, zaujímavý je aj výhodný skupinový vstup pre troch účastníkov. Študenti a novinári môžu využiť bezplatný vstup na celú konferenciu – viac informácií nájdete tu. Pridajte sa k priaznivcom ITAPA konferencií, skĺbte užitočné s príjemným a aktívne sa postavte na stranu tých, ktorí cieľavedome pracujú na tom, aby sa zo Slovenska stalo lepšie miesto na život.

P. S. Pri dolaďovaní odborného programu konferencie Jarná ITAPA 2024 vyhlasujeme výzvu pre partnerstvá k témam Budúcnosť vládneho cloudu, Zodpovedné podnikanie s ESG a AI v zdravotníctve a priemysle. Ste lídrom v niektorej z týchto oblastí? Naši účastníci sa o tom radi dozvedia viac. Ozvite sa nám, aby sme pripravili ponuku presne podľa vašich potrieb.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies