Staňte sa partnerom

AI s Konica Minolta: pokračovanie príbehu nad rámec tlačových riešení.

Dáta sú často rozptýlené na serveroch pod stolom alebo v súboroch na prenosných počítačoch. Aj keď sa to môže zdať neškodné, je to tichá prekážka pre vaše iniciatívy v oblasti AI. Povedzme si to jasne: bez dobre organizovaných a prepojených údajov nemôžu vaše nástroje AI dosiahnuť svoj potenciál. Rovnica je jednoduchá: chýbajúce dáta = nepoužiteľné AI.

Neviditeľné náklady vďaka izolovaným dátovým zdrojom

Neprepojené a nevyčistené dáta nie sú len organizačnou výzvou, ale aj obrovskými internými nákladmi, ktoré musíte riešiť napríklad tým, že zamestnávate ľudí, ktorý kopírujú dáta z jedného systému do druhého. Ak máte dáta v izolovaných systémoch a riešenia, nástroje AI nemôžu fungovať, dáta nevedia s nimi pracovať. Nejde len o to mať digitálne nástroje, ale o to, ako ich správne používať.

Redefinovanie digitálnej transformácie

Je ľahké si zameniť digitalizáciu s digitálnou transformáciou. Skenovanie dokumentov, ich zdieľanie ako PDF súborov a implementácia niekoľkých schvaľovacích procesov sa môže zdať ako skok vpred, ale je to sotva škrabanec po povrchu toho, čo digitálna transformácia znamená. Využívaním prepojených dátových zdrojov viete tvoriť informácie a potom vďaka AI vytvoriť vedomosti z týchto informácií poskytujeme akčné poznatky, nielen surové údaje.

Rozdiel medzi Konica Minolta a ostatnými partnermi Microsoft

Náš komplexný prístup presahuje rámec samotných cloud-ových nástrojov. S našimi hlbokými znalosťami implementácií spoločnosti Microsoft vás prevedieme zložitosťami skutočnej digitálnej transformácie. Zabezpečíme, aby ste nielen “odškrtávali políčka” na vašom zozname digitalizácie, ale aby ste boli strategicky zosúladení s dlhodobým úspechom a aby ste vnímali digitálnu transformáciu trochu komplexnejším spôsobom.

Ďalší krok vo vašej digitálnej ceste

Ste pripravení posunúť sa ďalej od samotnej digitalizácie a skutočne transformovať svoje podnikanie? Vaše dáta čakajú na to, aby sa stali vašim najcennejším aktívom, a my vám ukážeme, ako to dosiahnuť.

Máte záujem urobiť ďalší krok? Poďme o tom diskutovať na nadchádzajúcom podujatí.

Spoločnosť Konica Minolta IT Solutions Czech [https://www.instagram.com/konicaminoltaitscz/] a Konica Minolta Business Solutions Slovakia zohráva zásadnú úlohu pri pomáhaní zákazníkom pri prechode od papiera k AI, pričom kladie silný dôraz na vytvorenie ekosystému prepojených, spravovaných a bezpečných dát, poháňaného platformou Microsoft Inteligent Cloud.


CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC? 


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies