Staňte sa partnerom

Bez architektonického repozitara to nejde!

/ Prednáška
Prečo by vám prednáška nemala uniknúť? 
Spoločnosť BIZZdesign vo svojej prednáške bude deklarovať, že bez architektonického repozitara to  jednoducho nejde. Dôvody prečo je tomu podľa nej tak, odhalí vo svojej prednáške.


Anotácia:
Budovanie, riadenie a prevádzkovanie architektonickej schopnosti verejnej správy vyžaduje správu veľkého množstva architektonických výstupov. Efektívne riadenie produktov architektonickej práce požaduje formálnu taxonómiu pre rôzne typy architektonických aktív, príslušné procesy a nástroje potrebné pre ich uchovávanie. Preto dôležitým faktorom úspešnosti správy architektúry VS je vytvorenie a udržiavanie spoločného architektonického repozitára ako spoločnej bázy informácii a údajov.

V prezentácii Vám predstavíme Centrálny architektonický repozitár verejnej správy SR.

 

Rastislav Cesnek

BiZZdesign CE
Rastislav Cesnek je architektom zameraným predovšetkým na poskytovanie poradenstva v oblasti enterprise architektúry a solution architektúry zákazníkom v rozličných doménach. Rastislav pracoval 10 rokov pre spoločnosť Whitestein Technologies primárne ako IT analytik, solution architekt, konzultant a vývojár na viacerých projektoch v rôznych doménach hlavne vo finančnom, telko a automobilovom sektore. Taktiež participoval viac ako 4 roky na vývoji BPMN platformy na modelovane a vykonávanie business procesov. Následne pracoval 4 roky v spoločnosti Hewlett-Packard Slovensko ako solution architekt a vývojár pre zákazníkov vo verejnej správe a automobilovom priemysle. V marci 2014 prestúpil do spoločnosti BiZZdesign kde ako enterprise archite…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným