Staňte sa partnerom

Reporting vo verejnej správe

/ Prednáška
Prečo by vám prednáška nemala uniknúť?
Ján Kuruc nám predstaví spôsob, ako naučiť verejnú správu postupom, ktoré sú v privátnom sektore bežné. Jeho prednáška sa bude týkať najmä reportingu.


Anotácia:
Ake sú výhody a nevýhody reportovacích nástrojov a ich využitie vo verejnom sektore? Návrhy riešení tejto problematiky na základe praktických skúseností. Možnosti využitia OpenSource Business Intelligence technológií na zníženie prevádzkových nákladov štátnych inštitúcií, sprehladnie a zjednodušenie práce s informáciami. Nástroje BI v rámci interného procesu a poskytnutie funkčnosti týchto nástrojov prostredníctvom uživateľsky jednoduchého prostredia širokej verejnosti.

Ján Kuruc

Anext , a.s.
Ján Kuruc pôsobí ako Projektový a Delivery manažér v spoločnosti Anext , a.s. Počas svojej praxe v IT odbore pôsobil na viacerých projektoch pre verejný sektor. V rokoch 2008 – 2009 sa v spolupráci s firmou Arthur D. Little v rámci projektu Štúdie uskutočniteľnosti projektov prioritnej osi 1 – „Elektronizácia verejnej správy a rozvoj elektronických služieb na centrálnej úrovni“ podieľal na vypracovaní mnohých štúdií pre rôzne inštitúcie verejnej správy. V roku 2010 sa pridal k tímu Anext ako IT konzultant. Následne prevzal úlohu projektového manažéra a vedúceho tímu. Podieľal sa na úspešnej realizácii projektov „Sčitanie obyvateľov, domov a bytov 2011“ a “ Elektronické služby Štatistického úradu“, kde viedol tím zodpovedný za implementá…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným