Staňte sa partnerom

Dánske riešenie eHealth

/ Prednáška
Cieľom prezentácie je predstaviť dánske eHealth riešenie ako „framework“ pre definíciu eHealth Roadmap.
V prednáške bude poukázané na riešenie súčasných výziev zdravotnej starostlivosti: starnúca populácia, nárast nákladov a chronicky chorí pacienti a popíše sa cesta, ktorou sa posledných 15 rokov uberal dánsky eHealth. Budú popísané rôzne elementy eHealth: komunikačné štandardy, network, elektronické konzultácie, elektronické recepty, EHR, bezpečnosť a ochrana súkromia, Content Management, atď. Ďalej predstavíme stratégiu štátu na presadenie implementácie eHealth u poskytovateľov a platiteľov.  Súčasťou prezentácie budú príklady benefitov.
Na záver prezentácie budú spomenuté rôzne eHealth iniciatívy vychádzajúce z implementovanej národnej zdravotnej štruktúry.

Torben Hagen Britze

Torben Hagen Britze v súčasnosti pracuje ako Strategic IT-Consultant and Enterprise IT-Architect pre oblasť zdravotnej starostlivosti v Európe a na Blízkom východe. Je členom Výboru riešiteľov pre švédsky národný eHealth portál. Vzhľadom na to, že v oblasti IT pôsobí od roku 1986 pracoval v každom obore IT od programovania, dizajnu, riešení, obchodných analýz, project management, key account management a poradenstvo. Má široké a hlboké znalosti IT a manažmentu získané na pozícií Department Manager pre portály, eBusiness a eCommerce, Project Office & Research a Business Intelligence. Má za sebou množstvo skúseností s medzinárodnými projektmi. Bol projektovým manažérom pre projekty v Indii, Veľkej Británii a Spojených štátoch a viedol eH…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies