Staňte sa partnerom

Paas (Platform as a service) pre Ministerstvo vnútra – jeho prínosy pre OVM a dodávateľov IS

/ Prednáška

Predmetom projektu bolo vytvorenie novej vrstvy služieb „Platform as a Service“ vo vládnom cloude MVSR. V rámci dodaného diela bola vytvorená natívna PaaS platforma a platformové služby, Licenčná PaaS automatizácia a služby, DevOps nástroje, Komponenty, Backup služby a Licencie pay per use pre účely overenia funkčnosti Licenčnej PaaS automatizácie.

Výsledkom projektu je významný prínos k digitalizácii slovenského e-governmentu.

František Baranec

INTERWAY
Ing. František Baranec, narodil sa r. 1967 v Čadci. Po ukončení štúdia matematických metód na Vysokej školy ekonomickej v Bratislave pracoval na Vysokej škole dopravy a spojov v Žiline ako asistent, neskôr v súkromnej firme, ktorá sa orientovala na vývoj software ako analytik a programátor. V rokoch 1995-2002  pracoval v spoločnosti IBM Slovensko postupne ako člen produktového tímu, obchodník pre vybrané veľké projekty a  manažér tímu Enterprise Systems Group. V spoločnosti Cisco systems pôsobil od roku 2003 do 2017 najskôr ako obchodný zástupca pre segment trhu štátnej sféry, neskôr ako team leader  obchodnej skupiny pre verejny sektor a nakoniec ako country leader pre Slovensko. Od roku 2018 pôsobí v spoločnosti InterWay, a. s. na p…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Mikuláš Strelecký

INTERWAY
Pracuje v spoločnosti InterWay na pozícii senior cloud konzultanta. Pomáha spoločnostiam pri tvorbe, návrhu, vývoji, implementácii, testovaní a prevádzke privátneho, verejného a hybridného cloudu. Špecializuje sa najmä na platformy Kubernetes, AWS, Azure a Cloud Foundry.  Počas viac ako 20 ročnej praxe v oblasti IKT spolupracoval na projektoch rozsiahlych informačných systémov pri nasadení middleware, iPaaS, SOA a API  integrácií v komerčnom a verejnom sektore. Ako technický konzultant pracoval aj v spoločnostiach Oracle, BEA Systems a Informix Software.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies