Staňte sa partnerom

Vyhodnotenie Ceny ITAPA

Začiatkom jesene ITAPA vyhlásila prestížnu súťaž Cena ITAPA už po dvadsiatyprvýkrát. Ambíciou tohto ocenenia je zviditeľniť inovatívne projekty v oblasti digitalizácie a modernizácie a vyzdvihnúť ich prínos pre spoločnosť. 

Do termínu uzávierky sa do súťaže CENA ITAPA 2022 prihlásilo 30 projektov, ktoré sa uchádzali o ocenenie v dvoch kategóriách: najlepší projekt digitalizácie spoločnosti a najinovatívnejší projekt.

Tematickú rôznorodosť troch desiatok projektov potvrdzujú samotné oblasti, ktorým sa projekty venujú – napríklad elektronické hlasovanie, digitálna fakturácia na európskom trhu, moderné metodiky IT zručností, aplikácia pre evidovanie tržieb či spracovanie medicínskych výsledkov pacientov, aj elektronická práceneschopnosť. 

Ale i problematika z úplne iného súdka ako online poradňa pre duševné zdravie, psychologická pomoc prostredníctvom digitálnych technológií, festival vo virtuálnej realite, kyberbezpečnostná hra či inteligentné riadenie zimnej údržby.

Odborná porota všetky projekty dôkladne posúdila, vyhodnotila a vybrala tie najlepšie v oboch kategóriách. Víťazné projekty a ich navrhovatelia budú slávnostne ocenení v podvečer posledného dňa Jesennej ITAPA 2022vo štvrtok, 1. 12. 2022 - najväčšej konferencie svojho druhu na Slovensku. 
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies