Staňte sa partnerom

Staňte sa aktívnym partnerom ITAPA 2019

ITAPA vám aj v tomto roku prináša tradičnú Jarnú konferenciu a jesenný Medzinárodný kongres. Nezmeškajte preto príležitosť stať sa našim partnerom a zviditeľniť tak svoju spoločnosť na už 18. ročníku najväčších strategických podujatí, ktorých hlavnou témou je digitalizácia Slovenska.

ITAPA je už 18 rokov stálou, nezávislou a strategickou platformou, v rámci ktorej majú kľúčoví predstavitelia politického a profesionálneho života príležitosť diskutovať o najaktuálnejších trendoch a otázkach digitalizácie verejnej správy na Slovensku.

Jarná konferencia ITAPA sa uskutoční 28. mája 2019 v priestoroch hotela Radissso Blu Bratislava a registrovať samôžete už teraz.

Ak ste v minulom alebo tomto roku realizovali úspešný projekt alebo ste firma, ktorá úspešne pracuje na IT riešeniach v oblasti digitalizácie spoločnosti, dajte o sebe vedieť na kongrese ITAPA. Alebo máte firmu, ktorá sa práve snaží dostať na scénu? Príďte o nej a jej úspechov porozprávať. Potenciál zaujať má každý! Na obe podujatia ITAPA prinášame široké publikum odbornej verejnosti a IT komunity. 

Jesenný Medzinárodný kongres ITAPA prináša prezentačný priestor pre inovatívne projekty, ale aj best practice. Samozrejmosťou sú diskusie o aktuálnych trendoch v digitalizácii spoločnosti, e-governmente, ale aj kybernetickej bezpečnosti.

Zažite jedinečnú atmosféru medzinárodného kongresu na Slovensku.

Neváhajte a úspešný projekt prihláste do prestížnej súťaže Cena ITAPA. Prihlasovať môžete všetky projekty, ktoré sa zameriavajú na občana, ale aj projekty podporujúce rozvoj komunít, spoločnosti a prostredia.

Ak sa chcete dozvedieť viac, preklikajte sa archívom našich podujatí alebo si prelistujte informačnú brožúru a spoznajte možnosti, ktoré vám ITAPA ponúka.

Bližšie informácie k partnerstvu získate na:

ITAPA
Dunajská 25
811 08 Bratislava
Tel.: 0948 306 893, 0948 392 736
E-mail: itapa@itapa.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies