Staňte sa partnerom

Vladimír Čavojec

INDRA Slovakia, Sales Manager
V spoločnosti INDRA Slovakia, a.s. pôsobí na pozícií Sales Manager od júna 2019, zároveň je aj členom jej dozornej rady. Okrem zodpovednosti za tradičný trh utilitných a energetických podnikov, svoje obchodné aktivity smeruje predovšetkým do rozvoja nových trhov štátnej a verejnej správy, ale aj ďalších segmentov komerčných zákazníkov.

Má viac ako 20 rokov skúseností v nadnárodných korporáciách a viacero úspešných projektov. Predtým predával komplexné projekty a služby s pridanou hodnotou pre zákazníkov štátnej a verejnej správy v spoločnosti IBM, zákazníkom z finančného segmentu sa venoval v spoločnosti HP a širšiemu spektru zákazníkov predával podnikové riešenia v spoločnosti SAP.
 • eDemokracia   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020

  Koronavírus zásadne mení všeobecné vnímanie využívania digitálnych technológií. Občania očakávajú ľahký, ale súčasne bezpečný prístup k overeným informáciám z centrálnych zdrojov a zároveň využívanie širokého rozsahu služieb na úrovni štátu, ale aj miestnej správy a samosprávy. Priama demokracia je aj o elektronických voľbách a hlasovaniach na všetkých úrovniach, od parlamentných volieb až po referendum o výsadbe kvetov na vašej ulici. Cieľom je zaručiť spoľahlivosť, kvalitu, rýchlosť a transparentnosť celého procesu, ale nové výzvy smerujú aj k aspektom zdravia a bezpečnosti voliča.

  Videozáznam

 • DISKUSIA   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
  Diskusia pozvaných hostí:
  Vladimír Čavojec, INDRA
  Ivo Kovačič, ATOS IT Solutions and Services
  Peter Kucer, MIRRI
  Roman Tuchyňa, Microsoft Slovakia
  Luděk Šafař, Dell Technologies
  Viera Uherová, ORACLE

  Videozáznam
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies