Staňte sa partnerom

Urban Funered

Special Adviser, Ministry of Finance, Sweden

Urban Funered je špeciálnym poradcom na švédskom ministerstve financií a je Project Leader pre Piate ministerské eGovernment stretnutie a konferenciu, ktorá sa bude konať počas švédskeho predsedníctva európskej únie v novembri 2009. Pre viac infomácií pozri

Podujatie ”Teaming up for the eUnion” je jedno z najväčších, ktoré sa budú konať počas švédskeho predsedníctva a pozostáva z ministerského stretnutia ministrov zodpovedných za eGovernment v EU, EFTA a kandidátskych krajinách, ministerskej konferencie pre 1000 pozvaných delegátov ako výstavy European eGovernment Awards 2009 a slávnostného odovzdávania cien.

Urban Funered pracuje pre švédske vládne úrady od roku 2007. Predtým pôsobil v súkromnej sfére v oblasti bankovníctva a bezpečnosti ako právnik v Švédsku a New Yorku. Venoval sa tiež výskumu práva a prednášal na univerzitách v Lunde, Uppsale a Štokholme. Spolupracoval tiež so švédskymi miestnymi a krajskými súdmi.

Urban Funered má právnickú licenciu, má titul Master of Law a Bachelor of Science (Obchodná administrative a ekonomika) získané na univerzite v Lunde, Švédsko a titul Master of International Business Law získaný na Queen Mary & Westfield College, London University.

Má 43 rokov a žije v Štokholme.

www.egov2009.se.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies