Staňte sa partnerom

Tomáš Michaeli

VMware, Manager, Solution Engineering – Česká republika & MEE
Riadi tím kľúčových inžinierov v Českej republike, na Slovensku a v regióne MEE od roku 2020. Posledných päť rokov pracoval na pozícii solution architect, kde sa zaoberal využitím kontextu aplikácií a platforiem pre realizáciu vysoko odolného, ​​škálovateľného, ​​adaptívneho zabezpečenia a zhody v cloudových a softvérovo definovaných dátových centrách. Podieľal sa na regionálnych projektoch u zákazníkov v OTP Bank, O2, Y-Soft, SkyToll, DHL a PSE.

Má viac ako šestnásť rokov predpredajných skúseností so špičkovými predajnými tímami v teritóriu CEMEA a MEE vrátane globálnych zákazníkov. Za tím MEE NSX obdržal ocenenie CEMEA FY19 Innovation Award na VMware Worldwide Kickoff. Pred nástupom do spoločnosti VMware pôsobil deväť rokov ako špecialista na dátové centrá regionálneho tímu spoločnosti Cisco a šesť rokov v spoločnosti Crossbeam, pred jej akvizíciou spoločnosťou Bluecoat.

Je absolventom magisterského štúdia informatiky na České vysoké učení technické v Prahe. Zastával výskumné pozície v Akadémii vied SR. Jeho výskum bol zameraný na paralelné výpočty a vedecké plánované výpočty. 

Je ženatý, má 19-ročnú dcéru a 13-ročného syna. Vo voľnom čase sa venuje jazde na cestnom alebo horskom bicykli, plávaniu, triatlonu a lyžovaniu.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies