Staňte sa partnerom

Roman Balogh

Project Manager, NESS Slovensko

Roman Balogh pôsobí v divízii pre štátnu správu a samosprávu spoločnosti NESS Slovensko od roku 2004, kde v súčasnosti zodpovedá za riadenie projektov a procesný business consulting pri implementácii informačných systémov a riešení pre štátne a verejné inštitúcie.

Profesionálnu kariéru v oblasti IT začal v roku 2001 ako Product Manager a Pre-sales Specialist pre riešenia z oblasti správy registratúry v spoločnosti DMA Systems, kde pôsobil do roku 2003. V rokoch 2003 až 2004 pracoval v spoločnosti Datalan, kde sa špecializoval na rozvoj produktovej stratégie riešení z oblasti správy registratúry a ich prepojenie s riešeniami DMS. Zároveň zastával pozíciu odborného garanta pri implementácii týchto riešení, zabezpečení školení a prezentácií produktov u zákazníkov spoločnosti. Do slovenskej pobočky spoločnosti Ness nastúpil v roku 2004, kde sa špecializoval na riadenie projektov, vedenie pracovných teamov a business consultijg pri implementácii riešení z oblasti Enterprise Content Management (ECM) – produkt Documentum a imagingu Kofax Ascent Capture.
 
Počas svojej profesionálnej kariéry si dopĺňal svoje znalosti a IT odbornosť účasťou na mnohých školeniach a odborných seminároch predovšetkým z oblasti správy registratúry, ECM a workflow, ako aj z oblasti projektového riadenia a manažmentu. V rámci svojej profesionálnej kariéry sa podieľal na riadení projektov pre mnohých významných zákazníkov z verejného sektora (napr. Úrad vlády SR, Ministerstvo hospodárstva SR, Bratislavský samosprávny kraj, Štatistický úrad SR, Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR, Ministerstvo spravodlivosti SR a pod.), ako aj významné privátne spoločnosti (Česká spořitelna, Aegon, Credium, ČSOB, Allianz – Slovenská poisťovňa, Orange Slovensko, Volkswagen, Slovenský plynárenský priemysel, VB Leasing a pod.) 

  • Záchrana kultúrneho dedičstva v ČR - Archeologický ústav Praha   |   Kongres ITAPA 2007: Living Online

    The presentation relates to the main topic of the block How to Protect Your Memory? (Culture in the Digital Age). Protection of the unique cultural heritage is important for every independent nation in developed Europe. Protection evokes rather preventive approach of security of this cultural heritage. The lecture on topic Preservation of the Cultural Heritage in the Czech Republic“ shall show what it can be like when the significance of data keeping in digital form as well as their preservation and protection for further generations is underestimated.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies