Peter Mesjar

Cisco, architekt pre riešenia kybernetickej bezpečnosti
Peter Mesjar pôsobí ako architekt pre riešenia kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti Cisco. Viac ako 10 rokov sa venoval problematike sieťových infraštruktúr a výziev pri ich zabezpečení. Je držiteľom certifikátov CCIE a CISSP. Prednáša ucelený kurz v oblasti kybernetickej bezpečnosti na Fakulte Informatiky a Informačných Technológií na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave.

 
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
  • TALOS Threat Intelligence - ako Cisco pomáha udržať digitálny svet v bezpečí   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?

    Cisco TALOS je najväčší komerčný bezpečnostný spravodajský tím na svete. Tvoria ho tímy špičkových vedcov, analytikov a inžinierov s bezkonkurenčnou telemetriou a sofistikovanými systémami pre rapídnu tvorbu veľmi presných a použiteľných informácií o kybernetických hrozbách a ochrane pred nimi. TALOS chráni nielen našich Cisco zákazníkov pred známymi ako aj novo-vznikajúcimi hrozbami, ale podporuje aj "open source" komunitu takými projektami ako Snort.org, ClamAV a SpamCop. Pomáha širokej komunite bezpečnostných expertov zdieľaním výsledkov svojej práce v oblasti reverzného inžinierstva ako aj objavovaním nových, tzv. "0-day" zraniteľností. A ak hľadáte pomoc nielen pri riešení bezpečnostného incidentu, môžete spolupracovať s naším tímom Cisco TALOS prostredníctvom programu CTIR (Cisco TALOS Incident Response) a zlepšiť tak svoju obranu aj voči najvážnejšim hrozbám, ktorým čelí dnešný digitálny svet.

    VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným