Staňte sa partnerom

Peter Kučera

SPP, člen predstavenstva a riaditeľ divízie obchodu
Je absolventom Právnickej fakulty Univerzity Karlovy v Prahe. V súčasnosti je členom predstavenstva SPP, riaditeľom divízie obchodu a zároveň je aj členom predstavenstva dcérskej spoločnosti SPP CZ.

V plynárenstve sa pohybuje už 15 rokov. Skúsenosti z oblasti manažmentu stredných a veľkých podnikov a najmä krízového manažmentu získal ako obchodný riaditeľ spoločnosti Nafta, a.s., potom ako riaditeľ sekcie hromadného trhu a riaditeľ divízie riadenia majetkových účastí SPP. Predtým niekoľko rokov pôsobil na viacerých pozíciách ako advokát a právnik, kde sa špecializoval na oblasť medzinárodného obchodu, energetiky a práva.
  • DISKUSIA: Cesta z energetickej krízy - ako krízu využiť ako príležitosť?   |   Jesenná ITAPA 2022
    Ako využiť krízu pre úspech? Slovensko dnes čelí hneď niekoľkým krízam - inflačnej, energetickej, vojenskej, migračnej, ale aj kríze politických elít. Ale nie sme jediní, kto zažil zlé časy. Sú aj takí, ktorí založili úspech na kríze. Lebo sú to krízy, ktoré vytvárajú podmienky pre inovácie. Sme odkázaní na inovovanie. Úspešné krajiny tejto dynamike rozumejú, rozumieme tomu aj my na Slovensku?

    Tomáš Kakula, MH SR
    Peter Kučera, SPP

    VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies