Staňte sa partnerom

Peter Baláž

HUAWEI, Service Delivery Vice-Director
V Huawei Technologies pracuje od roku 2013, kde pôsobil na rôznych pracovných pozíciach. V roku 2020 bol menovaný do pozície vice-directora pre divíziu delivery and service, kde má na starosti manažovanie a development  projektov na Slovensku. V súčastnosti sa zameriava na rozvoj projektov v oblasti obnovitelných zdrojov energie a to nie len v IKT segmente, ale aj v segmente energetických služieb v priemyslenom sektore.
 • DISKUSIA "Energetická kríza dnes a zajtra"   |   Jesenná ITAPA 2022
  Je energetická kríza spôsobená iba konfliktom na Ukrajine? Ako je možné ju riešiť okamžite tzv. krátkodobými opatreniami a aké sú dlhodobé opatrenia na to aby sme boli ako Európa odolná voči nedostatku energetických komodít aj dom budúcna. Čo tak nové zdroje energie?
   
  MICHAL CHUDÝ, ITAS: "Inteligentné IT riešenia v energetike nám prinesú zníženie nákladov na energie bez veľkých investícií do infraštruktúry. Vďaka takýmto riešeniam môže byť naša elektrina zelenšia, lacnejšia a menej závislá od fosílnych palív z pochádzajúcich z krajín agresívnych voči svojim susedom."

  PETER BALÁŽ, HUAWEI: "Ako rýchlo a efektívne znížiť závislosť od verejného zdroja elektriny a zároveň prispieť k zeleným záväzkom.“
   
  Peter Blaškovitš, Národná vodíková asociácia
  Martin Dudák, SPP
  Michal Chudý, ITAS
  Peter Baláž, HUAWEI
  Martin Dudák, SPP

  VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies