Staňte sa partnerom

Miriama Letovanec

bývala riaditeľka Implementačnej jednotky Úradu vlády SR
Analytička a odborníčka na tvorbu verejných politík. V rokoch 2017-2021 viedla Implementačnú jednotku Úradu vlády SR, ktorá kontrolovala plnenie princípov Hodnoty za peniaze na ministerstvách. Predtým pôsobila ako manažérka pre fiškálne a regulačné záležitosti vo Philip Morris Slovakia. Pracovala pre investičnú banku Wood and Company, či Veľvyslanectvo USA v Bratislave. Študovala verejné financie na EUBA, ale svoje vzdelanie si rozšírila na Harvard University, Georgetown University v USA, ale aj Vrije Universiteit v Bruseli.
  • Diskutujúci ITAPA Open Talk   |   Jarná ITAPA 2021
    Verejná  diskusia v rámci podujatia jarná ITAPA 2021 ponúkne pohľad politikov aj odborníkov na potrebné reformy Slovenska. Prispeje schválený Plán obnovy k zásadným reformám slovenskej ekonomiky a spoločnosti? Podarí sa plán pretaviť do reality? A aká by mala byť ambícia politikov a odborníkov v snahe posunúť Slovensko do pozície stredoeurópskeho tigra? V rámci Open Talk budeme otvorene hovoriť o  reformách, ekonomike, spravodlivosti a spoločenských zmenách.
  • ITAPA Open Talk: Plán vs. realita obnovy Slovenska   |   ITAPA Open Talk
    Verejná  diskusia v rámci podujatia Jarná ITAPA 2021 ponúkne pohľad politikov aj odborníkov na potrebné reformy Slovenska. Prispeje schválený Plán obnovy k zásadným reformám slovenskej ekonomiky a spoločnosti? Podarí sa plán pretaviť do reality? A aká by mala byť ambícia politikov a odborníkov v snahe posunúť Slovensko do pozície stredoeurópskeho tigra? V rámci Open Talk budeme otvorene hovoriť o  reformách, ekonomike, spravodlivosti a spoločenských zmenách.

    Diskusiu moderuje Zuzana Kovačič Hanzelová.  
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies