Staňte sa partnerom

Martin Kloock

Quest
S viac ako 25-ročnými skúsenosťami vo všetkých aspektoch vývoja softvéru a 10-ročnými skúsenosťami v Quest Software vedie Martin Kloock oddelenie výskumu a vývoja obchodnej jednotky Platform Management v Quest ako viceprezident pre inžinierstvo. Martin sa narodil a získal magisterský titul z elektrotechniky v Nemecku, ale čoskoro sa presťahoval do Silicon Valley na začiatku 2000-tych rokov v časoch post dot-com bubliny. S týmto medzinárodným zázemím Martin prijal prácu v medzinárodných tímoch vo viacerých krajinách po celom svete. Slovensko je v posledných rokoch jednou z jeho oblastí záujmu pri hľadaní talentov na výskum a vývoj. Okrem toho sa Martin aktívne angažuje v lokalitách ako severná a južná Amerika či v Indii. Martin si ako rodák z Európy užíva každú príležitosť pracovať s tímom na Slovensku.
  • DISKUSIA "Pomôžu nám AI s ochranou pred novými hrozbami?"   |   Jesenná ITAPA 2023
  • Ako sa vám spí, keď Active Directory hrozby nespia? Ako pomáha Quest   |   Jesenná ITAPA 2023
    Ransomvérové útoky raketovo rastú. Si pripravený?

    Keďže Active Directory poskytuje autentifikačné a autorizačné služby pre používateľov a kritické aplikácie, základom každej stratégie obrany proti ransomvéru musí byť solídny plán obnovy služby Active Directory. V skutočnosti, ako poznamenáva jeden analytik spoločnosti Gartner: „Procesu obnovy z mnohých dobre zdokumentovaných útokov ransomvéru bránilo, že neexistoval neporušený proces obnovy služby Active Directory.“

    Gartner tiež uvádza, že môžete „urýchliť obnovu po útokoch pridaním špeciálneho nástroja na zálohovanie a obnovu Microsoft Active Directory“.

    Zistite, kto je Quest Software, dozviete sa o našej prítomnosti na Slovensku a o tom, ako vám môžeme pomôcť chrániť váš Active Directory.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies