Staňte sa partnerom

Martin Dudák

SPP, riaditeľ odboru riadenia transakcií a stratégie a riaditeľ divízie rozvoja podnikania
Martin Dudák je absolventom Elektrotechnickej fakulty SVŠT. Od roku 2019 pracuje ako riaditeľ odboru riadenia transakcií a stratégie SPP a zároveň je zástupcom riaditeľa Divízie rozvoja podnikania. Má dlhodobé skúsenosti z fúzií, akvizícií, riadenia kľúčových poradenských a privatizačných projektov, ktoré získal počas svojho dlhoročného pôsobenia v bankovom sektore. Pracoval tiež v Slovenskej akadémii vied v Ústave technickej kybernetiky.
 • DISKUSIA "Energetická kríza dnes a zajtra"   |   Jesenná ITAPA 2022
  Je energetická kríza spôsobená iba konfliktom na Ukrajine? Ako je možné ju riešiť okamžite tzv. krátkodobými opatreniami a aké sú dlhodobé opatrenia na to aby sme boli ako Európa odolná voči nedostatku energetických komodít aj dom budúcna. Čo tak nové zdroje energie?
   
  MICHAL CHUDÝ, ITAS: "Inteligentné IT riešenia v energetike nám prinesú zníženie nákladov na energie bez veľkých investícií do infraštruktúry. Vďaka takýmto riešeniam môže byť naša elektrina zelenšia, lacnejšia a menej závislá od fosílnych palív z pochádzajúcich z krajín agresívnych voči svojim susedom."

  PETER BALÁŽ, HUAWEI: "Ako rýchlo a efektívne znížiť závislosť od verejného zdroja elektriny a zároveň prispieť k zeleným záväzkom.“
   
  Peter Blaškovitš, Národná vodíková asociácia
  Martin Dudák, SPP
  Michal Chudý, ITAS
  Peter Baláž, HUAWEI
  Martin Dudák, SPP

  VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies