Staňte sa partnerom

John Davis

viceprezident a federálny riaditeľ pre bezpečnosť, Palo Alto Networks
Bývalý hlavný generál americkej armády John Davis je viceprezidentom a federálnym riaditeľom pre bezpečnosť pre Palo Alto Networks, kde je zodpovedný za rozširovanie iniciatív v oblasti kybernetickej bezpečnosti a globálnej politiky pre medzinárodný verejný sektor a pomoc vládam na celom svete pri prevencii úspešných kybernetických útokov. Je tiež viceprezidentom spoločnosti Palo Alto Networks Public Sector LLC, ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Palo Alto Networks  v USA, a ktorá sídli v meste Reston v štáte Virginia.
 
Predtým než John nastúpil do Palo Alto Networks pracoval ako vojenský poradca pre kybernetickú bezpečnosť na Ministerstve obrany Spojených štátov a zároveň ako zástupca pre kybernetickú politiku. Predtým slúžil v niekoľkých vedúcich pozíciách v rámci špeciálnych kybernetických a informačných operácií v americkej armáde. Je držitelom niekoľkých vojenských vyznamenaní ako Defense Superior Service Medal, Legion of Merit, a Bronze Star Medal. 
 
John získal titul Master of Strategic Studies z the U.S. Army War College, titul Majstra vojenského umenia a vedy z U.S. Army Command a General Staff College a titul Bakalára vedy z U.S. Military Academy vo West Point.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies