Staňte sa partnerom

Jana Kontúrová

Základná škola Bošany, riaditeľka
Vyštudovala matematickú analýzu na Matematicko-fyzikálnej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Pracovala ako programátorka na projekte Optimalizácia vývozu obuvi simplexovou metódou a ako informatička siete obchodných domov, stála pri zavádzaní prvého čiarového kódu na Slovensku v PRIORe Trenčín. V základnej škole v Bošanoch pracuje už 30 rokov, z toho posledných 14 rokov na pozícii riaditeľky školy. 

Počas tohto obdobia zrealizovala množstvo projektov, ktoré jej školu dostali do povedomia verejnosti. Snaží sa inšpirovať aj ostatných učiteľov a riaditeľov, aby sa neuzatvárali len v prostredí svojej školy a neostávali pri klasických vzdelávacích metódach. V práci s ľuďmi je nepoučiteľný optimista s nastavením dôverovať a pochopiť. Je vždy za priamu a otvorenú komunikáciu. Na pracovisku má rada nielen odbornosť, spoluprácu, dodržiavanie pravidiel, ale aj príjemnú, rodinnú atmosféru. Pocit vnútornej slobody jej umožňuje prijímať rozhodnutia podľa najlepšieho vedomia a svedomia.

Je puntičkár, ale lieči sa. Má záľubu v cestovaní, navštívila 52 štátov sveta. Má dobrého manžela, dvoch úspešných synov, šikovnú nevestu, krásnu vnučku Hanku a malého vnúčika Levoslava.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies