Staňte sa partnerom

Gerd Leonhard

futurista, humanista, autor a výkonný riaditeľ The Futures Agency
Gerd Leonhard patrí k celosvetovo známym a k najvyššie hodnoteným futuristom, ktorý má viac ako 1500 angažmánov vo viac ako 50tich krajinách sveta a jeho publikum pozostáva z viac ako jedného milióna ľudí. Gerd sa zameriava na blízku budúcnosť, pozorovania a akcieschopné predpovede v oblasti ľudstva, spoločnosti, obchodu, médií, technológií a komunikácie.
 
Gerd je tiež vplyvným autorom, vyhľadávaným „trénerom budúcnosti" a dôveryhodným strategickým poradcom. Je spoluautorom najpredávanejšej knihy The Future of Music a autorom ďalších 5 kníh vrátane "The Humanity Challenge" (jún 2016). Gerd je tiež hostiteľom internetovej televíznej série The Future Show a generálny riaditeľ spoločnosti The Futures Agency, globálnej siete viac ako 30 popredných futuristov.

Gerd je považovaný za vedúci hlas širokej škály tém, medzi ktoré patrí digitálna transformácia a výzvy prichádzajúcej exponenciálnej spoločnosti, udržateľné podnikanie a kultúrna ekológia, sociálne médiá a komunikácia, televízia / film, rádio a vysielanie budúcnosti, mobilný obsah a obchodovanie, inovácie, vedenie a podnikanie, budúce spotrebiteľské trendy, budúcnosť ľudských strojov a umelej inteligencie, kognitívne výpočty, internet vecí, big data a automatizácia, reklama novej generácie, marketing a branding, rovnako aj udržateľnosť a témy „zelenej budúcnosti ". V roku 2006,  The Wall Street Journal označil Gerda ako jedného z vedúcich mediálnych futuristov na svete. V roku 2015 Wired Magazine zaradil Gerda na  88. miesto v rámci popredných 100 významných osobností Európy. Gerd je na  21. mieste v globálnom zozname futuristov.

Pre viac informácií o Gerdovi Leonhardovi, navštívte: http://www.futuristgerd.com/ 
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies