Staňte sa partnerom

Anton Horváth

Gordias, s.r.o., Audítor kybernetickej bezpečnosti
Oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti sa profesne venuje už viac ako 17 rokov. Ako senior konzultant v spoločnosti Gordias sa za ten čas podieľal na riešení bezpečnosti mnohých organizácií a informačných systémov, okrem iného z pohľadu ochrany osobných údajov, riadenia bezpečnosti, auditu bezpečnosti či analýzy a riadenia rizík. Externe pôsobí ako audítor kybernetickej bezpečnosti a lektor v Kompetenčnom a certifikačnom centre kybernetickej bezpečnosti a ako externý expert pri akreditácii certifikačných orgánov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti pre Slovenskú národnú akreditačnú službu. Vyštudoval informatiku na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského.
 • DISKUSIA "Kybernetická bezpečnosť"   |   Jesenná ITAPA 2022
  PETR DIVIŠ, DELL TECHNOLOGIES: "Riešenia ochrany údajov – Ako pripraviť vašu spoločnosť na obnovu po úspešnom útoku ransomware. Zameriame sa na povinné kroky, ktoré pomôžu spoločnosti v primeranom čase sa zotaviť.“

  ANDREJ ALEKSIEV, TUFIN: "Ignorovaním bezpečnostných rizík si koledujeme o ekonomické straty v astronomických hodnotách a vytvárame Slovensku kybernetický dlh."

  Petr Diviš, Dell Technologies
  Diana Legdanová, Security Governance expert
  Daniel Chromek, Chief Information Security Officer
  Anton Horváth, audítor kybernetickej bezpečnosti
  Andrej Aleksiev, TUFIN

  VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies