Andrej Mišík

Veracomp Slovakia, Senior Presales Consultant
Andrej Mišík je skúsený konzultant v oblasti IT s preukázateľnou viac ako 10 ročnou praxou v oblasti informačných technológií a služieb. Má znalosti v oblasti bezpečnosti IT, architektúry serverov, správy systémov, ukladania dát,  či storage a open source.
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
  • Ako na proaktívnu ochranu pred stratou dát, obnovu a zálohovanie úložísk s Pure Storage   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?

    Pure Storage získal prvenstvo medzi technológiami na ukladanie a ochranu dát svojim jedinečným spojením sofvérovo-definovaného úložiska, unikátnej technológie DirectFlash a filozofii EverGreen v podobe  zariadení pre SAN (Storage-area Networks) a NAS (Network Attached Storage) a riešení pre hybridné a verejné cloudy. V digitálnej ére musia byť údaje uložené na fyzických riešeniach na ukladanie údajov, ako sú siete SAN (Storage-area Networks) a zariadenia NAS (Network Attached Storage), alebo v cloude – hybridnom a verejnom.  Veľká časť ochrany týchto údajov súvisí so vstavanými prvkami kybernetickej bezpečnosti, ktoré poskytuje vašej storage infraštruktúra. All-flash polia Pure Storage® obsahujú množstvo vstavaných funkcií kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli vaše dáta v bezpečí. Chráňte svoje údaje a udržujte svoju firmu v prevádzke bez prerušenia. Spoľahnite sa na jedinečné možnosti ochrany údajov a kontinuity podnikania pri obnove a zálohovaní. Bez ohľadu na vaše odvetvie musia byť vaše údaje vždy dostupné, výkonné a chránené – bez straty výkonu. Pure Storage zaručuje 99,9999% dostupnosť pre FlashArray, FlashBlade aj Portworx, vrátane údržby, porúch a generačných upgradov. To je odolnosť, ktorá nikdy neopustí.

    VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným