Staňte sa partnerom

Aleš Kučera

Novell-Praha, s.r.o., riaditeľ
Ředitel společností Novell-Praha, s.r.o., Novell Professional Services Česká republika, s.r.o. a Novell Slovensko, s.r.o.

Ing. Aleš Kučera (*1964) řídí aktivity společnosti Novell v České republice a Slovenské republice. Na tomto území je odpovědný za implementaci strategie společnosti a řízení jejího růstu jako světového poskytovatele vynikajícího softwaru a služeb.

Aleš Kučera začal pracovat ve společnosti Novell v roce 1997 jako marketingový manažer pro partnerské společnosti. Od roku 1998 působí jako ředitel společností Novell-Praha, s.r.o., Novell Professional Services Česká republika, s.r.o. a Novell Slovensko, s.r.o. V této roli odpovídá za realizaci strategie společnosti Novell v tomto teritoriu a za řízení a rozvoj obchodních a marketingových aktivit.

V roce 1987 získal Aleš Kučera inženýrský titul na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze. Několik let byl členem představenstva
Sdružení pro informační společnost (SPIS)
  • eGON v roku 2012   |   Kongres ITAPA 2012: Zaostrené na výsledky
    Prezentácia predstaví štyri piliere eGONu, ktorý je českou interpretáciou eGovernmentu. Tieto piliere zahŕňajú CZECH POINT, eBox systém, základný register a KIVS (Komunikačná infraštruktúra verejnej správy). Charakteristika každého z pilierov zahŕňa základný popis jeho funkcií, legislatívneho rámca, historických míľnikov a základné štatistické údaje, pretože tieto systémy išli do výroby až dnes. Popisy budú zahŕňať aj niektoré finančné informácie (finančné modely, atď). Bude sa tiež diskutovať o základných osvedčených postupoch a prekážkach, ktoré sa objavili v priebehu realizácie a/alebo prevádzky. Prezentácia bude obsahovať stručný popis eGON globálnej architektúry a výhľadov do budúcnosti.
  • eGovernment: ako na to?   |   Kongres ITAPA 2011: Desať rokov inspirácií
    eGovernment pro všechny - jediný úspěšný princip. eGovernment pro občana bez počítače. eGovernment pro občana s počítačem. Kritérium úspěšnosti. Uživatelský zážitek z eGovernmentových služeb. Proč se to v Česku udělalo právě tak? Přenositelnost best practices
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies