Staňte sa partnerom

Potreba spravodajských informácií o kybernetických hrozbách

Digitálna transformácia odomkla organizáciám obrovský potenciál. Zároveň pripravila pôdu pre novú vlnu pokročilých hrozieb v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Kybernetickí zločinci sú čoraz sofistikovanejší a využívajú nástroje, ako je strojové učenie (ML) a umelá inteligencia (AI), aby využili rozširujúci sa priestor na útoky a obišli tradičné bezpečnostné opatrenia. Tvárou v tvár nekonečným výstrahám a záplave údajov, ktoré sa zhromažďujú z koncových bodov, sieťových zariadení a zariadení internetu vecí (IoT), cloudových prostredí a ďalších oblastí, IT tímy bojujú s tým, aby udržali krok, nehovoriac o tom, aby mali náskok pred hrozbami.

Vizibilita hrozieb

Nemôžete zabrániť tomu, čo nevidíte. Tímy pre výskum hrozieb potrebujú široký prehľad o globálnych hrozbách, aby mohli vytvoriť akcieschopné spravodajstvo o hrozbách, ktoré dokáže ochrániť zákazníkov pred aktívnymi aj potenciálnymi hrozbami. Táto viditeľnosť môže odpovedať na také dôležité otázky, ako napríklad: Aké zraniteľnosti sú cieľom útokov? Aké vektory hrozieb sa používajú na uskutočnenie útokov? Existujú 0-day zraniteľnosti, ktoré by mohli byť zneužité? Čo zaznamenali iné organizácie zaoberajúce sa spravodajstvom o hrozbách? Laboratóriá FortiGuard Labs majú prístup k najširšiemu súboru telemetrie a zdrojov údajov o hrozbách v odvetví. Neustále zhromažďuje informácie o hrozbách z najrozšírenejšieho riešenia sieťovej bezpečnosti na svete vrátane telemetrických údajov z miliónov senzorov po celom svete a rozsiahlej komunity partnerov na zdieľanie spravodajských informácií.

 

Prečo FortiGuard Labs?

FortiGuard Labs, globálny tím spoločnosti Fortinet zaoberajúci sa prieskumom a výskumom hrozieb, združuje najschopnejších a najznalejších lovcov hrozieb, výskumníkov, analytikov, vývojárov nástrojov a dátových vedcov v odvetví, ktorí sa nachádzajú vo výskumných laboratóriách po celom svete. To je však len začiatok. Za posledných desať rokov spoločnosť FortiGuard Labs navrhla, vyškolila a dodala aj jednu z najpokročilejších platforiem umelej inteligencie a ML v tomto odvetví, aby rozšírila úsilie odborníkov na kybernetickú bezpečnosť FortiGuard Labs. Ich spoločným hlavným poslaním je poskytovať zákazníkom spoločnosti Fortinet najlepšie spravodajstvo o hrozbách v odvetví určené na ochranu pred škodlivými kybernetickými útokmi. Tím FortiGuard Labs odlišujú tri kľúčové diferenciátory: šírka ich prehľadu o hrozbách, hĺbka ich inovácií a rýchle poskytovanie použiteľných informácií o hrozbách pre Fortinet Security Fabric a zákazníkov spoločnosti Fortinet.

Fortinet


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies