Staňte sa partnerom

Najväčšia a najvplyvnejšia konferencia o digitalizácii a moderných technológiách na Slovensku Jesenná ITAPA 2022, 29.11. – 1.12.2022, Crowne Plaza Hotel Bratislava

Tri dni plné trendových tém z oblasti inovácií dát, modernizácie spoločnosti, kybernetickej bezpečnosti, inovatívneho zdravotníctva, energetiky a mnoho ďalších. Prepájanie lídrov informačných technológií s priemyslom, aj s verejnou správou. Viac ako 100 spíkrov nielen z Európy.

Hneď prvý deň konferencie, 29. novembra 2022 (utorok), je venovaný inováciám. Slovensko v súčasnosti čelí rôznym krízam a nie je jediné. Je možné využiť tieto krízy na úspech? Odznejú tu inšpirujúce témy Ako tvoriť inovácie, Dekarbonizácia – transformácia a udržateľný rozvoj regiónov, Svetové inovácie zo Slovenska aj Chceme víziu pre Slovensko.
 
Druhý deň, 30. novembra 2022 (streda), sa tematicky zameria na problematiku digitalizácie, odprezentuje digitálnu transformáciu úspešných domácich aj zahraničných projektov, zameria sa na tému Čo môže ponúknuť slovenská AI, na užívateľsky nepružnú Autentifikáciu a autorizáciu dát v štáte, na odbúravanie byrokracie v riešení Životných situácií, ale aj na Kybernetickú bezpečnosť, ktorá je bojovým poľom ako konflikt na Ukrajine. 

Tretí deň eventu,1. december 2022 (štvrtok), upriami pozornosť na zdravotníctvo a ľudský kapitál v tomto odvetví. Pozrie sa na výzvy z pohľadu Ako posunúť slovenské a české zdravotníctvo vpred, na príležitosti pre Inovácie v zdravotníctve 
a Zdravé dáta, na Technologické trendy v zdravotníckej starostlivosti, na to, Ako naštartovať telemedicínu, či Ako efektívne financovať medicínske inovácie.

Tieto a mnohé ďalšie témy konferencie prinesú známe osobnosti verejného, odborného aj spoločenského života nielen prostredníctvom aktívnej účasti, ale i formou otvorených debát a konkrétnych prezentácií. Tešíme sa na prínosné stretnutia! Registrácia je spustená na webe ITAPA.  Prihláste sa, termín sa blíži.


 
Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným