Lepšia a bezpečná ITAPA 26. mája a 4. júna

O krok vpred budete na inovovanej, no najmä bezpečnej ITAPA. A žiaden vírus nás ani vás nezastaví. Nebudeme nič posúvať. Nebudeme celé mesiace čakať, čo sa stane. Našu budúcnosť formujeme v každom momente, už teraz.



ITAPA už 19 rokov inšpiruje k zmene. Jarná ITAPA 2020 vám v dvoch termínoch, 26. mája a 4. júna, prinesie všetky témy, ktoré sme avizovali. Od predstavenia novej elity eGovernmentu, cez nový spôsob financovania projektov, debaty o budúcnosti miest, až po kybernetickú bezpečnosť. Program bude bohatý, a zároveň formát taký, že jediné, čo nákazlivé ľudia na ITAPA chytia, bude inšpirácia. Jarná ITAPA 2020 o digitalizácii Slovenska pod vedením nových eGov lídrov bude plne digitalizovaná.

Žijeme a dýchame modernými technológiami, ktoré prinášajú nové príležitosti a menia spôsob, ako pracujeme, vzdelávame sa, či zabávame. Jarná ITAPA 2020 bude konferenciou novej generácie. Prinesie účastníkom viac možností, ľahší prístup k informáciám a interaktívnejší formát. A najmä-žiadny vírus nebude mať šancu. 

Na predošlých podujatiach ITAPA sme si už vyskúšali, ako funguje online stream, prednášky pomocou videokonferencie, či kladenie otázok cez aplikáciu. Na  konferencii Jarná ITAPA 2020 budete môcť zažiť všetko z toho v ďaleko lepšej verzii. Budete tak mať informácie o aktuálnom vývoji, získate nápady a posuniete vlastný biznis. Vďaka tomu budete o krok ďalej pred ostatnými. 

Dnes mnohí z nás pracujú z domu a možno vnímajú novú situáciu ako záťaž či ohrozenie. Každý problém je však zároveň skrytá príležitosť. Aj vďaka karanténe sa dá vzdelávať, získavať informácie, ovplyvňovať veci verejné, stretávať sa, či networkovať. Život nezastane, získajte náskok. Na Jarnej ITAPA 2020 bude niekoľko  zahraničných spíkrov , ktorí neopustia vlastnú krajinu. Diskusie budú ohnivejšie a interaktívnejšie. Účastníci si budú môcť aj posielať správy a dohadovať osobné on-line stretnutia. A najmä budú môcť byť na konferencii ITAPA bez toho, aby opustili bezpečie svojho domova.

Začíname 19. mája kľúčovými prezentáciami novej elity eGovernmentu a Diskusným okrúhlym stolom. Rozšírený program Jarnej ITAPA bude v priebehu mája a júna pokračovať niekoľko ďalších dní - jeden deň bude určený vždy len jednej téme. Pripravujeme teraz ďalšie témy programu tak, aby plne využili prednosti digitálnej konferencie a aby priniesli viac. Testujeme optimálne nástroje. A tešíme sa na to, že my všetci spoločne i ukážeme Slovensku, že krajina nemusí stáť, keď nemôžeme vyjsť z domu. Inšpirujme spolu Slovensko aj v tomto k zmene. Zúčastnite sa aj vy tohto prelomového podujatia a nenechajte si ujsť  túto jedinečnú príležitosť.  

 

 

Prihláste sa na Medzinárodný kongres ITAPA 2021
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným