Staňte sa partnerom

ITAPA Open Talk: Digitalizácia zdravotníctva v ČR a SR a Zdravotníctvo po voľbách

V prvý deň konferencie Jarná ITAPA 2023 bude tému ITAPA Open Talk aj zdravotnícka problematika pod taktovkou Michala Kovačiča.

O tom ako vidia politici reformy zdravotníctva sa môžete dopočuť už 15.6.2023 po 13-stej hodine. V prvej časti si vypočujete diskusiu s dvomi ministrami zdravotníctva o podobnostiach a rozdieloch v digitalizácii zdravotníctva v Česku a na Slovensku. Účasť už potvrdil minister zdravotníctva SR Michal Palkovič.

V druhej časti Open Talku budeme diskutovať o tom, ako zmenia slovenské zdravotníctvo politické strany v prípade ich úspechu, aký bude osud reforiem v zdravotníctve, či máme čakať zmeny v zdravotníckej časti plánu obnovy a ako má vyzerať slovenské zdravotníctvo z pohľadu tieňových ministrov zdravotníctva a aktuálneho ministra zdravotníctva. Pozvanie do diskusie prijali Vladimír Baláž (SMER -SD), Zuzana Dolinková (Hlas-sociálna demokracia), Oskar Dvořák (Progresívne Slovensko), Marek Krajčí (Oľano a priatelia), Tomáš Szalay (SASKA) a súčasný minister zdravotníctva Michal Palkovič.

ITAPA OPEN TALK je otvorený nielen pre účastníkov konferencie, ale aj pre širšiu verejnosť, je bezplatný a stačí sa iba registrovať.
Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným