Staňte sa partnerom

ITAPA konferencie v roku 2024

Boli ste spokojní s návštevou našich podujatí a radi by ste sa ich zúčastnili opäť? Prinášame vám prehľad podujatí ITAPA na rok 2024.

Pokračovať budeme s osvedčenými klasikami, no pridáme aj 2. ročníky úspešných podujatí z roku 2023 a určite sa nevyhneme ani novinkám:
 
  • koncom januára (25.1.2024) plánujeme VIP event ITAPA Health Lounge zameraný na oblasť zdravotníctva
  • tretí ročník už dnes veľmi obľúbenej ITAPA Health & Care sa bude konať 26. - 27. marca 2024 v Bešeňovej. 2 vstupy za cenu 1 sú dostupné už dnes.
  • v máji 2024 máme v pláne zopakovať ITAPA DEFENCE - konferenciu spojenú s výstavou obranných systémov a vojenskej techniky
  • jún bude patriť už tradičnej Jarnej ITAPA. Poznačte si predbežne druhú polovicu júna 2024. Výhodné ceny registrácie sú už dostupné.
  • rok zakončíme 23. ročníkom Jesennej ITAPA. Veríme, že opäť prekonáme rekordy v návštevnosti a 25. - 28. novembra 2024 sa medzinárodnej konferencie zúčastní až tisíc návštevníkov. Pridajte sa k nim za výhodnú cenu už dnes.

Pripravujeme aj ďalšie novinky, ale tie vám prezradíme až keď nadíde ten správny čas.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa našich eventov zúčastňujú pravidelne a zároveň sa tešíme na všetky nové tváre, ktoré sa k nám v roku 2024 pridajú.


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies