ITAPA Expert Talk: Vzdialené monitorovanie pacientov - príklady praktického využitia

Vzdialené monitorovanie pacientov prináša možnosť zásadného skvalitnenia zdravotnej starostlivosti, prekvapivo aj pri poklese nákladov.

ITAPA Expert Talk
Vzdialené monitorovanie pacientov - príklady praktického využitia 
powered by ITAPA
 
Kedy: 7. júl 2021, 13:00 – 14:00 hod.

Kde: Po registrácii môžete ITAPA Expert Talk sledovať na platforme ZOOM

Telemedicína totiž umožňuje skutočne kontinuálne sledovanie zdravotného stavu pacienta.  Či už ide o meranie teploty, hladiny glukózy, tlaku, EKG, dýchania, koncentráciu hemoglobínu či dokonca vzdialené vyšetrenie ultrazvukom a množstva ďalších parametrov. Samozrejmosťou už dnes je, že výsledky monitorovania sú ihneď dostupné lekárovi v zdravotných záznamoch pacienta, pričom lekár môže s pacientom aj na diaľku priamo komunikovať. Toto všetko pri výraznej redukcii nákladov na vyšetrenie.

Vzdialené monitorovanie je vhodné najmä pre chronických pacientov, seniorov, či pacientov COVID-19. Prípadne sú vhodnou cieľovou skupinou kontinuálneho vzdialeného monitorovania tehotné ženy.

ITAPA Expert Talk webinár je určený najmä pre lekárov a poskytovateľov zdravotnej a sociálnej starostlivosti. Prinesie príklady praktického využitia vzdialeného monitorovania pacientov  a ako bonus upozorní na rýchle možnosti financovania v oblasti verejného obstarávania telemedicínskej technológie.  

Keynote spíkrom webinára je Sergiy Kutsevlyak, CEO a zakladateľ spoločnosti SK- Telemed, ktorá pôsobí v 23 krajinách s viac ako 6 000 zapojenými lekármi.

Moderátor: Samuel Arbe, ITAPA

Keynote: Remote Patient Monitoring use cases  
Sergiy Kutsevlyak, SK-Telemed

Technické náležitosti
Podujatie bude plne v online formáte a tlmočené. Účastníci sa pripoja prostredníctvom aplikácie Zoom.
 

REGISTRUJTE SA BEZPLATNE

 
Prihláste sa na Medzinárodný kongres ITAPA 2021
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným